X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
осінні загадки

Завантажити презентацію

осінні загадки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВЕСНЯНІ КВІТИ

Слайд 2

Підсніжник Підсніжник — це гарна лісова квітка.Підсніжники з'являються наприкінці зими, ранньою весною. Це рослина з білосніжними квітами. В Україні підсніжники під охороною, тому їх занесено до Червоної книги.

Слайд 3

Крокуси (Шалфей) На зміну первоцвітам розквітають тендітні крокуси (або шафран), які належать до сімейства ірисів. Ці чарівні келихоподібні квіти мають яскраве забарвлення від фіолетово-синього до білого.  Сьогодні шафран відомий по всьому світу. Його вирощують як Джерело прянощів і як фарбувальну рослину; використовується в народній медецині.

Слайд 4

Пролісок Найперша квітка, що зацвітає навесні – це пролісок. Це маленька, але мужня рослинка має тоненьке стебельце з малесенькими видовженими листочками. Квіточка проліска має ніжні, видовжені, загострені на кінці пелюстки синього кольору. У неї ніжні, ледь чутні пахощі. Ця рослинка така тендітна, що незрозуміло як вона пробиває корку весняного снігу і витримує такі нічні морози. Якщо побачите пролісок у лісі, не зривайте його, він занесений у Червону книгу.

Слайд 5

Конвалія Весною на луках та в лісі одими з перших квітнуть маленькі біленькі квіти- це конвалії. У конвалії приємний духмяний аромат. ЇЇ ніжні квіти схожі на маленькі дзвіночкі. Ще вона має два широкі зелені листки. Конвілія – належить до рідкісних рослин, тому внесена до Червоної книги України, вона дуже цінна лікарська рослина, яку з давніх-давен застосовували проти недугів. Квітки конвалій знаходять також широке застосування в парфумерній промисловості.

Слайд 6

Бережіть квіти, вони – окраса нашої землі!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна