X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Здібності

Завантажити презентацію

Здібності

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Великобританія країна консерваторів

Слайд 2

Великобританія складається з Англії, Шотландії, Уельсу і Північної Ірландії. Між мешканцями цих частин багато відміностей.

Слайд 3

Світу відомі ось вже не одне століття характерні риси британського характеру: ввічливі, але разом з цим закриті, стримані і навіть у чомусь зарозумілі.

Слайд 4

У той час, як близько 70% жителів нашої планети їздять по правій стороні вулиці, британці надають перевагу лівостороньому руху.

Слайд 5

Серед незвичайних традицій у Великобританії варто відзначити, що тут досі воліють вимірювати відстані милями, ярдами, дюймами, рідини - пінтами і т.д.

Слайд 6

Найвідоміші звичаї і традиції Великобританії — це чаювання і гра в крикет. Британці обожнюють пити чай з молоком і дотримуються давньої чайної традиції під назвою «five o’clock». А кожне літо на полях біля сіл можна спостерігати людей, що грають в крикет.

Слайд 7

Перед обідом потрібно обов’язково переодягатися, а при розмові, особливо за їжею, слід уникати теми грошей, чийогось особистого життя і Північної Ірландії.

Слайд 8

Великобританія — це нація любителів тварин. У кожній родині є свійська тварина,якій приділяють багато уваги.

Слайд 9

Любов до садівництва глибоко укорінилася в душах усіх британців. Ви навряд чи побачите приміський садок занедбаним.

Слайд 10

Британці люблять свята. Одне з найважливіших – це Різдво.

Слайд 11

Також святкують Новий рік, День Святого Валентина, Великдень, День Святого Патріка, Хеллоуїн і обов'язково День Народження Королеви.

Слайд 12

Один з дивовижних фактів про Великобританію - це те, що в деяких установах досі носять костюми або предмети одягу, що виникли в минулі сторіччя.

Слайд 13

Ворони в Тауері. Вважають якщо вони покинуть укріплення , монархії настане кінець. Саме тому птахам обрізають крила.

Слайд 14

Британські традиційні звичаї тісно пов'язані з багатовіковою історією. Можливо найкрасивіша з них це - зміна варти біля Букінгемського палацу.

Слайд 15

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна