X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МОЇ ПРОФЕСІЙНІ ЗДІБНОСТІ ТА ІНТЕРЕСИ

Завантажити презентацію

МОЇ ПРОФЕСІЙНІ ЗДІБНОСТІ ТА ІНТЕРЕСИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК 28 МОЇ ПРОФЕСІЙНІ ЗДІБНОСТІ ТА ІНТЕРЕСИ Автор проекту: Саханюк С.А., психолог-методист Луцького НВК №9 Волинської області

Слайд 2

ПЛАН Інтереси . Здібності. Практична робота. Аналіз практичної роботи.

Слайд 3

ІНТЕРЕСИ Інтерес – це активна пізнавальна спрямованість людини на певний предмет, явище бо діяльність Пізнавальний інтерес - це активне мотивоване емоційне ставлення суб'єкта до предмета пізнання, яке має систематично враховуватись і розвиватись у процесі навчання, оскільки безпосередньо впливає на формування і розвиток особистісної спрямованості учнів. Професійний інтерес - інтерес до професії та схильність займатися нею.

Слайд 4

ЗДІБНОСТІ Здібності - індивідуальні особливості, що забезпечують успіх у діяльності й легкість оволодіння нею. Здібності виявляються в швидкості, глибині і міцності оволодіння способами та прийомами діяльності.

Слайд 5

ПРАКТИЧНА РОБОТА Тема: “Діагностика пізнавальних та професійних інтересів .” Мета: визначити пізнавальні та професійні інтереси учнів за допомогою опитувальника “Карта інтересів”.

Слайд 6

ПРАКТИЧНА РОБОТА Хід роботи: Провести діагностику пізнавальних та професійних інтересів за опитувальником “Карта інтересів”. Обробка результатів дослідження. Аналіз та інтерпретація отриманих результатів.

Слайд 7

Список рекомендованої літератури Професійне самовизначення старшокласників: Метод.посіб./ Упоряд. Л.Шелестова. – К.: Вид.дім “Шкіл.світ”, 2006. 2.Психология популярных профессий/ под ред. Л.А.Головей. – СПб.: Речь, 2003. 3.Уніат С., Комінько С. Вибір професії або задача з багатьма невідомими. – Тернопіль, 1997. 4. Климов Е.А. Как выбрать профессию. – М., 1984.

Слайд 8

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Психологія