X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
емоції

Завантажити презентацію

емоції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Я дивуюсь і цікавлюсь. Що таке емоції?

Слайд 2

Заповнення щоденних новин. Дата … Місяць… Сьогодні…(день тижня). Який день тижня за порядком? Яка сьогодні погода? Опади… Вчитель назначає помічників дня. Особливе – моє захоплення, хобі.

Слайд 3

Розум та воля деякою мірою підкоряються нам, то емоції завжди виникають та діють незалежно від нашої волі та бажань.

Слайд 4

Слайд 5

Вгадай емоцію

Слайд 6

Немає поганих і гарних емоцій – усі емоції потрібні й важливі для людини. Потрібно виражати всі свої емоції, поважати емоції інших людей.

Слайд 7

«Акторська майстерність» Ви дивитесь на того, хто зайшов: вимогливо («Швидше, швидше сідай!»); здивовано («Від тебе я цього не чекав!»); запитливо («Щось трапилось?»); радісно («Нарешті!»); засуджуючи («А я говорив!»); переможно («Ну як же ти міг!»).

Слайд 8

Ви викликаєте учня відповідати. Він говорить: «А я сьогодні не готовий». Ваша реакція: звинувачення («Але ж це неприпустимо!»); власної провини («Пробач мене, я не зрозумів твого стану»); образи («Я в тебе вірив, а ти мене підвів!»); помсти («Нарешті я тебе зловив!»); байдужості («А мене це не стосується!»).

Слайд 9

Вчитель                                       Учні -Діти, чи знаєте ви, хто як спить?          Так, знаємо. - Як спить зайчик?                          Зайчик спить лежачи. - Як спить курка?                             Курка спить сидячи. - Як спить чапля?                            Чапля спить стоячи. - А як спить кажан?                        Кажан спить, висячи донизу головою

Слайд 10

Малюємо емоції РАДІСТЬ

Слайд 11

 Гра «Ведмідь» Уявляємо, як повільно ходить ведмідь, вайлувато переступаючи  з ноги на ногу; як бігає: швиденько і прямо пересувається вперед, як він бурчить.

Слайд 12

Слайд 13

Виготовлення цікавинок для підняття настрою

Слайд 14

Вправа «Кулька» Метод подолання поганого настрою. Надуваючи кульку уявіть, що всі неприємності, які з вами траплялися, ви поміщаєте в кульку. А тепер нам потрібно позбутися негативу, проколовши кульку. Таким чином, можна покращити настрій.

Слайд 15

Працюємо з щоденником вражень Цікаве зображення емоцій. Фотоколлаж «Мої емоції»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна