X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
осінні загадки

Завантажити презентацію

осінні загадки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

БУДЬ ПРИРОДІ ВІРНИМ ДРУГОМ !

Слайд 2

Відгадай правила поведінки у природі Не ламайте гілки дерев та кущів

Слайд 3

Не знищуй пташині гнізда

Слайд 4

Не шкодь кору дерев

Слайд 5

Не руйнуй мурашники

Слайд 6

Не лови диких тварин і не забирай їх додому

Слайд 7

Не рви багато квітів

Слайд 8

Не можна палити вогонь у лісі

Слайд 9

Не залишайте сміття після себе

Слайд 10

Червона книга - Червона!     Значить природа в небезпеці!     Значить, не можна втрачати навіть миті.     Якщо щось потрапило в Червону книгу!

Слайд 11

У цій книзі є різні сторінки: чорні, червоні, жовті, білі, сірі, зелені. Рослини і тварини, яких ми ніколи не побачимо Рідкісні рослини і тварини. Їх можна ще побачити, але дуже мало. Рослини і тварини, кількість яких швидко зменшується. Чисельність цих рослин і тварин невелика. Рослини і тварини маловивчені, місця їх мало доступні. Рослини і тварини, яких вдалося зберегти,врятувати від вимирання .

Слайд 12

РОСЛИНИ

Слайд 13

ТВАРИНИ

Слайд 14

Цей гарний i цiнний птах заслуговує на увагу людей i охорону. В однiй iз вiдомих дитячих казок його назвали «гидким каченям».

Слайд 15

Пташеня цього птаха малесеньке — 3 г, але воно хоч і слiпе, несе на спинi iнше пташеня. Що ж воно робить? Викидає всiх iз гнiзда. Але мине 4 днi, i цей iнстинкт зникне. Цi птахи не висиджують i не виховують своїх дiтей, а пiдкидаютъ їх рiзним птахам.

Слайд 16

Великий птах iз довгими ногами й прямим дзьобом, полює в мiсцях, багатих на воду. Про нього в народi кажуть: «Птах, що приносить дiтей, щастя».  

Слайд 17

Цi птахи можугь передбачити погоду. Ще їх називаютъ маленькими барометрами. Про них в народi кажуть: «Низько лiтають над землею — на дощ».

Слайд 18

Природа Все, що довкола тебе є: Поля і гори, й ріки – Все на святій землі твоє Від роду і довіку. Це ліс, що піснею дзвенить, Коли весна прилине. Метелик, що на цвіт летить До кущика калини. Гаряче сонечко вгорі, А в нічку зорі ясні. І клен крислатий угорі Моря і океани… І небо, холод і тепло, І дощики, й тумани. Верба, що сумно до ставка Спустила довге гілля. А в небі хмаронька легка – Все це і є природа! Он звір, он пташечка летить, Жучок заліз на зілля. Усе прийшло у світ, щоб жить, Усе це є природа!!!

Слайд 19

Не рви! Не топчи! Не ламай! Бережи і люби рідний край! Заспіває тобі соловей і струмок, затанцюють метелики дивний танок!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство