X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Практична робота №1

Завантажити презентацію

Практична робота №1

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КРОСВОРД Наука, що вивчає небесні тіла: зорі, планети, комети тощо. Наука, яка вивчає будову і взаємодію тіл, різноманітні явища природи. 3. Наука, яка вивчає взаємозвязок організмів між собою і з навколишнім середовищем. 4. Наука, яка вивчає тіла живої природи. Які природничі науки не включені до кроссворду?

Слайд 2

Тіла навколо нас. Характеристики тіла,їх вимірювання.

Слайд 3

Мета Навчитися харектиризувати тіла; Порівнювати тіла за ознаками; Розрізняти тіла живої та наживої природи; Описувати тіло за запропонованим планом.

Слайд 4

Яке із зображень зайве ?

Слайд 5

Тіла Тіла неживої природи Тіла живої природи

Слайд 6

Слайд 7

Дослід 1. Визначення довжини , ширини ,висоти тіла. Виміряйте довжину гумки . Отриманий результат запишіть у зошит . Виміряйте ширину гумки . Отриманий результат запишіть у зошит. Виміряйте висоту гумки . Отриманий результат запишіть у зошит.

Слайд 8

Слайд 9

Дослід 2. Визначення об`єму тіла. Визначте ціну поділки шкали мірного циліндра. Наляйте у мірний циліндр 30 мл води. Опустіть у наповнений водою циліндр гумку. Визначте отриманий об`єм води з гумкою . Зробіть відповідний запис у зошит. Зробіть відповідні розрахунки для визначення об`єму тіла.

Слайд 10

Слайд 11

Основні характеристики тіла

Слайд 12

Охарактеризуйте тіло за планом: Форма тіла; Розміри тіла; Маса тіла; Об`єм тіла.

Слайд 13

Домашнє завдання: § 6

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство