X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Практична робота 1. Правила техніки безпеки під час роботи в хімічному кабінеті. Прийоми поводження з лабораторним посудом і нагрівальними приладами.

Завантажити презентацію

Практична робота 1. Правила техніки безпеки під час роботи в хімічному кабінеті. Прийоми поводження з лабораторним посудом і нагрівальними приладами.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Конспект уроку

Слайд 2

Мета: закріпити знання правил техніки безпеки при роботі в кабінеті хімії; сформувати навички поводження з лабораторним посудом та нагрівальними приладами (спиртівкою); ознайомити учнів з будовою полум’я.

Слайд 3

Виберіть усі правильні відповіді Входити до кабінету хімії можна: а) без дозволу вчителя; б) з дозволу вчителя; в) з дозволу старости класу.

Слайд 4

2. Виконувати досліди потрібно: а) спокійно; б) швидко; в) стоячи; г) сидячи.

Слайд 5

3. Виконувати необхідно тільки ті досліди, що: а) хочеться виконувати самому; б) дозволені вчителем або погоджені з ним.

Слайд 6

4. Під час роботи слід використо-вувати реактиви в склянках: а) без етикеток; б) з етикеткою, на якій написано формулу й назву речовини.

Слайд 7

5. Нагріваючи пробірку необхідно: а) тримати її пробіркотримачем; б) тримати її руками; в) направляти отвором до себе; г) направляти отвором на товариша; д) направляти в бік від усіх.

Слайд 8

6. У разі потрапляння речовин в очі або на руки необхідно: а) промити уражене місце великою кількістю води; б) протерти ганчіркою або долонею; в) повідомити вчителя; г) розповісти товаришеві.

Слайд 9

Перевірте відповіді № Відповідь 1 б 2 а,г 3 б 4 б 5 а,д 6 а,в

Слайд 10

Дослід №1. Вивчення будови лабораторного штативу. Розгляньте лабораторний штатив, ознайомтеся з його складовими.

Слайд 11

Дослід №2. Ознайомлення з лабораторним посудом.

Слайд 12

Дослід №3. Ознайомлення з нагрівальними приладами, правилами користування ними, будовою полум’я.

Слайд 13

Полум'я має три зони. Темна зона 1 знаходиться в нижній частині полум'я. Це найхолодніша зона в порівнянні з іншими. Темну зону оздоблює найяскравіша частина полум'я 2. Температура тут вище, ніж в темній зоні, але найбільш висока температура - у верхній частині полум'я 3. Будова полум'я Нагрівання пробірки

Слайд 14

Дайте відповідь на питання Що треба зробити, якщо ви випадково розлили розчин або розсипали твердий реактив? Якщо в роботі устаткування ви виявили деякі неполадки, чи можна спробувати усунути несправність самостійно? Розкажіть які будуть ваші дії у випадку, якщо розбився лабораторний посуд? Перелічіть, що потрібно зробити після закінчення роботи? Яку будову має полум'я? Який висновок про температуру в різних зонах полум'я можна зробити?

Слайд 15

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія