X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лабораторна робота

Завантажити презентацію

Лабораторна робота

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Існує тільки те, що можна вимірювати.Макс Планк

Слайд 2

Пригадаймо!Що таке сила струму? Від чого вона залежить? Від чого залежить напруга? Від чого залежить опір? Чи маєте на столі пристрій опір якого можна змінювати? Яким способом в реостата змінюється опір? Яким способом можна визначити опір реостата в певному положенні?

Слайд 3

Лабораторна робота №4Обладнання: гальванічний елемент на 4,5В, реостат, дротяний резистор, амперметр, вольтметр, з’єднувальні провідники, ключ.

Слайд 4

Правила безпекиРоботу починати за вказівками або з дозволу вчителя.При роботі руки повинні бути сухі.Амперметр і вольтметр підключати «+» до «+», «-» до «-».Не допускати відхилення стрілки вимірювального приладу на максимальне значення.Не ставити прилади на край столу, уникати їх ударів та падіння.

Слайд 5

Вольт-амперна характеристикаВольт-амперна характеристика показує як, за яким законом залежить сила струму в даному провіднику від напруги.

Слайд 6

Інструкція виконання роботиРоботу виконувати згідно вказівок.Результати вимірів та обрахунків занести до таблиці.Порівняти значення обрахованого опору та значення зазначені на резисторі.

Слайд 7

Побудова вольт-амперної характеристики

Слайд 8

Підсумок роботиКонтрольні запитання.Чи залежить опір резистора від напруги та сили струму?Навіщо покази приладів знімали при найближчому положенні їх стрілок до поділок?Додаткове завдання. Які будуть покази амперметра при напрузі на резисторі 4,5В?

Слайд 9

Домашнє завданняповторити § 14 розв’язати вправи 6 № 3, 5

Слайд 10

Підсумок урокуНавчилися визначати опір резистора?Опір резистора залежить від напруги?А від сили струму?

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Фізика