X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Цікаві факти про Сталіна Йосипа Віссаріоновича "

Завантажити презентацію

"Цікаві факти про Сталіна Йосипа Віссаріоновича "

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Цікаві факти про Сталіна Йосипа Віссаріоновича “ПРО МЕНЕ ГОВОРЯТЬ, ЩО Я ЧУДОВИСЬКО, А Я, БАЧИТЕ, НАВІТЬ ЖАРТУЮ З ПРИВОДУ ЦЬОГО. ОТЖЕ, Я НЕ ТАКИЙ ВЖЕ Й ЖАХЛИВИЙ.. “

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Рузвельт про Сталіна Ця людина вміє діяти. У нього мета завжди перед очима. Працювати з ним — саме задоволення. Ніякої балаканини. Він ставить питання, яке хоче обговорювати, і нікуди не відхиляється.

Слайд 5

Шарль Де Голль описав його у своїх мемуарах таким чином: Комуніст у формі маршала, диктатор, що приховує свою підступність, завойовник з личиною добряка — він старанно намагався створити хибне враження. Але його пристрасть була такою нестримною, що часто проступала назовні, випромінюючи якусь похмуру чарівність.

Слайд 6

Сталін з горілкою не боровся , він боровся за вільний час людей. Аматорський спорт був розвинений надзвичайно і саме аматорський . Кожне підприємство і установа мала спортивні команди і спортсменів зі своїх працівників . Хоч трохи великі підприємства зобов'язані були мати стадіони.

Слайд 7

Слайд 8

Бернард Шоу говорив: «Я хочу, щоб перш ніж я залишу Москву, Сталін … став для мене живою людиною, а не залишився лише ім'ям».

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія