X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ТОЛЕРАНТНІСТЬ

Завантажити презентацію

ТОЛЕРАНТНІСТЬ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТОЛЕРАНТНІСТЬ ПРОСТІР ТОЛЕРАНТНОСТІ . МИСТЕЦТВО СПІВЖИТТЯ Презентацію підготувала Н.І. Фоміна, головний бібліограф МСМБ “Молода гвардія”

Слайд 2

Слайд 3

Пропонуємо Вам невеликий лінгвістичний екскурс Для української мови “ТОЛЕРАНТНІСТЬ” поняття відносно нове і однозначного тлумачення поки що не має. Tolerance – із фр. Визнання людиною права за іншими думати і діяти інакше, ніж вона сама Tolerance – із англ. Готовність бути терплячим Tasamul` - із араб. Милосердя, терпіння, прощення Kuan rong – із кит. Дозволяти, приймати

Слайд 4

Розуміння різномаїття ТОЛЕРАНТНІСТЬ це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самови-явлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.

Слайд 5

Що ж іще ми розуміємо під цим терміном? Толерантність – це не поступка, поблажливість чи потурання. Це, передусім, актив-на позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини.

Слайд 6

ІНТОЛЕРАНТНІСТЬ КСЕНОФОБІЯ — нетерпимість до чогось чужого, незнайомого, незвичного Причини — незнання та стереотипи Наслідки — дискримінація, злочини на ґрунті ненависті, релігійні переслідування, голокост, геноцид, рабство, расові війни, етнічні чистки.

Слайд 7

Ми всі такі різні, але кожен прекрасний по-своєму

Слайд 8

Висловлювання видатних людей про толерантність Кофі Аннан :Толерантність не варто плутати ні з пасив-ністю, ні зі згодою чи байдужістю. Це активне, позитивне і відповідальне ставлення до людського різноманіття.

Слайд 9

Григорій Сковорода Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю. Не все те неправильне, що нам незрозуміле.

Слайд 10

Вольтер: Я не згоден з тим, що ви говори-те, але віддам своє життя, захи-щаючи ваше право висловити свою думку. Дж.Свіфт: Гарні манери має той, хто найменшу кількість людей ставить у незручне становище.

Слайд 11

Карл Поппер В ім`я толерантності ми не повинні терпіти нетерпимість. Станіслав Єжи Лец Яке призначення людини ? Бути нею!

Слайд 12

Толерантність – це якість людського характеру, яка допомагає без скарг ладити з усім тим, що нам не подобається.

Слайд 13

Основні риси характеру толерантної особистості за М. Оллпортом   Орієнтація на особистісну незалежність, власні судження Визнання різноманіття світу, поглядів, життєвих принципів Здатність до емпатії (співпереживання) Розвинене почуття відповідальності 5. Вільна людина

Слайд 14

Підведемо підсумки: Толерантність – це мистецтво співжиття Це взаємна повага Це свобода і рівність Визнання права інших на самовираження Так, це мистецтво жити у згоді із собою та іншими, відмінними від Вас людьми. Вони відмінні, але абсолют-но рівні з Вами.

Слайд 15

Толерантність сприяє переходу від війни до культури миру. «…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…» Зі Статуту СМГО «Центр європейських ініціатив»

Слайд 16

16 листопада - міжнародний день толерантності „Декларацією принципів толерантності”, затвердженою у 1995 р. на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО

Слайд 17

Толерантна Україна – шлях до Європи У вересні стартує загально-українська кампанія “Толерантність як шлях до Європи”

Слайд 18

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота