X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Толерантність – основа людського спілкування.

Завантажити презентацію

Толерантність – основа людського спілкування.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Толерантність – основа людського спілкування

Слайд 2

І. Що таке толерантність і нетерпимість Толерантність (від.латин. “терпіння”) – синонім слова “терпимість”. Поблажливе, терпляче ставлення людини до чиїхось думок, поглядів, вірувань тощо. Нетерпимість – людська якість, протилежна толерантності. Небажання й невміння людини терпляче ставитися до кого – або чого–небудь. Повага – почуття шани, прихильне ставлення, що ґрунтується на визнанні чиїх-небудь заслуг і позитивних якостей. Спілкування – взаємини людей що виявляються в обміні інформацією, взаємодії та сприйнятті людини людиною.

Слайд 3

добре співпрацює з іншими на засадах партнерства. готова сприймати думки інших. поважає права інших. поважає людську гідність. сприймає іншого таким, яким він є. здатна поставити себе на місце іншого. поважає право бути іншим. визнає різноманітність. визнає рівність інших. терпима до чужих думок, вірувань, поведінки. відмовляється від домінування й насильства

Слайд 4

人々Історична довідка

Слайд 5

надійність відданість терпимість взаємо повага знання здібності чуйність

Слайд 6

Чи можна сказати, що чиновник ставився до оточуючих із повагою? Чому? Чи ставився семирічний хлопчик до свого співрозмовника з повагою? Поясніть свою думку. Спробуйте уявити, як би змінилася ситуація, якщо б чиновник ставився до інших людей із повагою.

Слайд 7

Що таке гідність? У чому полягає зв’язок гідності й поваги? Поясніть, як ви розумієте висловлювання французького письменника ХVІІІ ст. Л.Вовенарга: “Ми не домагалися б так загальної поваги, якби не були переконані, що гідні її.”

Слайд 8

Як проявити толерантність і повагу до інших людей (робота в малих групах)

Слайд 9

Підсумок

Слайд 10

Дякую за урок!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота