X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прославлення сили людського характеру у творі

Завантажити презентацію

Прославлення сили людського характеру у творі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема. Прославлення сили людського характеру у творі.

Слайд 2

Мета: повторити відомості про життя Жуля Верна; розпочати знайомство з романом Жуля Верна; поглибити знання про роман як про літературний жанр; розвивати вміння працювати з текстом, логічне мислення, пам'ять, увагу; виховувати кращі моральні якості.

Слайд 3

Епіграф уроку: Людина – це цегла: обпалюючись, вона стає твердою. Б.Шоу

Слайд 4

ІІ Перевірка домашнього завдання. Інтерактивна вправа «Мозаїка» Етцель. Бібліотека. Науково-фантастична література. Географічне товариство.

Слайд 5

Команда “Пілігрима”

Слайд 6

Вітрильник “Пілігрим”

Слайд 7

1. Переказ епізоду «Дік Сенд»

Слайд 8

2. Бесіда за змістом прочитаного. - Як називалось судно на якому пливли герої? - Які пасажири були на кораблі? - Що ви дізналися про екіпаж судна? - Які почуття викликають у вас герої твору? - Знайдіть у тексті описи зовнішності героїв і доповніть їх усними характеристиками.

Слайд 9

3. Переказ від імені головного героя «Капітан Дік Сенд»

Слайд 10

5. Виразне читання учнями. Інтерактивна вправа «Пазл».

Слайд 11

4.Евристична бесіда. Що сталося з командою? Чому Дік Сенд став капітаном? Чи сміливо він погодився на цю роль? Хто був проти Діка Сенда? Яке ваше ставлення до Негору? Що сталося з компасом? Чому команда відхилилася від курсу? Куди потрапляє корабель під час подорожі? Що стається з кораблем після шторму?

Слайд 12

V Закріплення вивченого матеріалу. 1. Складання сенкану про роман “Пятнадцятирічний капітан” 2. Встановіть події за ілюстраціями.

Слайд 13

Капітан Халл та місіс Уелдон

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

VI Підведення підсумків уроку. Чи відповідає характерам героїв вислів Б.Шоу? VII Домашнє завдання. Оцінювання. Підготувати цитати до образу Діка Сенда. Намалювати ілюстрації до роману.  

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література