X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прославлення сили людського характеру в художньому образі Діка Сенда

Завантажити презентацію

Прославлення сили людського характеру в художньому образі Діка Сенда

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Прославлення сили людського характеру в образі Діка Сенда У чому привабливість образу Діка Сенда?

Слайд 2

План роботи над образом героя 1. Новачок 2. Порятунок пасажирів «Вальдека» 3. Юний капітан 4. На суходолі 5. У полоні 6. Униз за течією 7. Майбутнє Діка Сенда

Слайд 3

Новачок «Хто з дитячих літ усвідомив, що праця – це закон життя, хто змалу знає, що хліб наробляється тільки в поті чола, той завжди готовий на великі справи і в свій день знайде і волю, і силу, щоб їх здійснити».

Слайд 4

Порятунок пасажирів «Вальдека» «Вони живі, місіс Уелдон! Ми їх врятуємо! Неодмінно врятуємо!»

Слайд 5

Юний капітан «З цього хлопчини вийде колись чудовий моряк. У нього вроджений хист мореплавця»

Слайд 6

На суходолі «Він був капітаном на морі, залишиться капітаном і на суходолі».

Слайд 7

Складіть логічний ланцюжок, за яким Дік Сенд дійшов висновку, що вони опинилися в Африці. птахи не боялися людей – дивна поведінка Дінго – … …– відсутність каучукового дерева і колібрі – жирафи – відсутність хінного дерева – муха цеце – поведінка Гаррісового коня – сліди слонів – гіпопотам – відрубані руки, ланцюг і колодки – лев.

Слайд 8

«Уявити тільки, що я міг застрелити обох негідників і не зробив цього!» - Чи правильно зробив би Дік, вбивши Негору та Гарріса, коли у нього була можливість? Чи мав моральне право Дік вбити Негору та Гарріса, коли у нього була можливість? - Чи можна карати людину лише за задум злочину? - Чи зміг би Дік Сенд вбити Негору ще на кораблі?

Слайд 9

У полоні «Він долав зневіру і був ладен скористатися з найменшої можливості діяти. Тільки не опускати рук!»

Слайд 10

Униз за течією «І раптом йому сяйнула думка: він урятує друзів!»

Слайд 11

Підберіть цитату під ілюстрацію: «Він ураз зміркував: перекинута пирога – останній його порятунок. Мить – і він пірнув під пірогу... Тепер його порятунок залежить тільки від сили його рук... Добре, що він чудово плавав... подолавши бистрину, він дістався до лівого берега».

Слайд 12

Майбутнє Діка Сенда «Якби на борту «Пілігрима» я знав усе, що належить знати справжньому морякові, скількох нещасть можна було б уникнути!»

Слайд 13

Риси Діка Сенда Моральні Вольові Рішучість Сміливість Холоднокровність Наполегливість Стійкість Відповідальність Скромність Вірність Гідність Здатність до самопожертви Турботливість Почуття вдячності людям, які йому допомагали Милосердя Готовність прийти на допомогу Добропорядність Здатність до співчуття Доброзичливість

Слайд 14

У чому привабливість образу Діка Сенда?

Слайд 15

Домашнє завдання 1. Написати міні-твір (есе) на одну з тем: «Чому я хотів би мати такого друга, як Дік Сенд?» «Чому навчив мене подвиг п’ятнадцятирічного капітана?» «Майбутнє Діка Сенда» 2. Підготувати цитатний матеріал до характеристики образу Геркулеса. 3. Історична довідка про работоргівлю (індивідуальне завдання).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література