X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що таке толерантність

Завантажити презентацію

Що таке толерантність

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що таке толерантність?

Слайд 2

„Перед великим розумом я схиляю голову, перед великим серцем я стаю на коліна”. Гете

Слайд 3

Людина, яка робить інших щасливими, не може сама бути нещасною. Гельвецій, французький філософ XVIII ст.

Слайд 4

У перекладі з латинської «tolerance» означає «терпіння».

Слайд 5

Це слово в медицині позначає здатність організму переносити вплив тих чи інших чинників. У суспільстві толерантність означає терпимість до інших думок, поглядів, традицій.

Слайд 6

Слайд 7

Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.

Слайд 8

Також толерантність – це єдність у різноманітті, для громадян це, передусім, активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини.

Слайд 9

Сьогодні толерантність – яскравий показник ступеню демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку. Політична толерантність є основою для плідних міжнародних відносин.

Слайд 10

Для того, щоб досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти, «побутові війни», кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру. Для цього необхідно:

Слайд 11

бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні; навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається;

Слайд 12

цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими;

Слайд 13

зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою.

Слайд 14

Понад 12 років 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО.

Слайд 15

У статті 6 Декларації зазначено: «з метою мобілізації громадськості, звернення уваги на небезпеки, приховані у нетерпимості, зміцнення прихильності і активізації дій на підтримку поширення ідей толерантності і виховання у її дусі ми урочисто проголошуємо 16 листопада міжнародним днем, присвяченим толерантності, що відзначається щорічно».

Слайд 16

Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота