X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Толерантність

Завантажити презентацію

Толерантність

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Толерантність „Перед великим розумом я схиляю голову, перед великим серцем я стаю на коліна”. Гете

Слайд 2

У перекладі з латинської «tolerance» означає «терпіння». Толерантність - це здатність без агресії сприймати думки, поведінку, форми самовираження та спосіб життя іншої людини, які відрізняються від власних.

Слайд 3

Сьогодні толерантність – яскравий показник ступеню демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку. Політична толерантність є основою для плідних міжнародних відносин.

Слайд 4

Передусім толерантність означає доброзичливе та терпиме ставлення до чогось. Основою толерантності є : відкритість думки та спілкування, особиста свобода індивіда, цінування прав та свобод іншої людини.

Слайд 5

Толерантність означає активну позицію людини, а не пасивно-терпиме ставлення до навколишніх подій, тобто толерантна людина не повинна бути терпима до всього, наприклад до порушення прав людини чи маніпуляцій та спекуляцій.

Слайд 6

Понад 12 років 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО

Слайд 7

У статті 6 Декларації зазначено: «з метою мобілізації громадськості, звернення уваги на небезпеки, приховані у нетерпимості, зміцнення прихильності і активізації дій на підтримку поширення ідей толерантності і виховання у її дусі ми урочисто проголошуємо 16 листопада міжнародним днем, присвяченим толерантності, що відзначається щорічно».

Слайд 8

Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості.

Слайд 9

Слайд 10

Так що ж таке толерантність?

Слайд 11

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Діловодство