X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Толерантність – це сучасно"

Завантажити презентацію

"Толерантність – це сучасно"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виховний захід на тему: “Толерантність – це сучасно” Підготувала Учениця 11-Б класу Федчишина Юлія.

Слайд 2

Слайд 3

Мета: Допомогти учням сформулювати поняття «толерантність»; Розуміти толерантність як один із найнеобхідніших принципів людського буття; Пояснити,чому терпимість є необхідною умовою збереження миру в колективі, в суспільстві, у світі; Вчити прогнозувати, розробляти та втілювати в життя шляхи розв’язання конфліктів, висловлювати власну позицію.

Слайд 4

16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності

Слайд 5

Толерантність - це здатність без агресії сприймати думки, поведінку, форми самовираження та спосіб життя іншої людини, які відрізняються від власних.

Слайд 6

У перекладі з латинської «tolerance» означає «терпіння».

Слайд 7

Толерантність виникла у західній цивілізації на релігійному рівні. Виникнення цього терміну пов'язують з підписанням Нантського едикту.

Слайд 8

Толерантність означає доброзичливе та терпиме ставлення до чогось. Основою толерантності є - відкритість думки та спілкування; - особиста свобода індивіда; - цінування прав та свобод людей. 

Слайд 9

«Я не згоден з тим, що ви говорите, але пожертвую своїм життям, захищаючи ваше право висловлювати власну думку». Вольтер

Слайд 10

У 1995 р. ЮНЕСКО була прийнята Декларація принципів толерантності, що включають повагу, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності, гармонію в різноманітті, спрямованість на досягнення миру і сприяння заміні культури війни культурою світу.

Слайд 11

За сферами прояву виділяють політичну, наукову, педагогічну та адміністративну толерантність. Стосовно до особистості психологи розрізняють кілька видів толерантності.

Слайд 12

Природна(натуральна) толерантність Властива маленькій дитині Допитливість Довірливість Відкритість Не асоціюється з якостями його «Я»

Слайд 13

Моральна толерантність Терпіння Терпимість Осоціюють з особистістю («зовнішнім Я» людини)

Слайд 14

Т - терпимість О - оптимізм, оригінальність Л - любов Е - енергійність Р - рівність А - активність Н - найдійність Т - тактовність Н - необхідність, незалежність І - ініціативність, інтелегентність С - співчуття Т - терпіння Ь - м’якість, душевність

Слайд 15

“Усі люди мають недоліки – хто більші, хто менші. Ось чому і дружба, і допомога, і спілкування були б неможливими, якби не існувало між нами взаємної терпимості”. Г. Гвіччардіні – італійський філософ-гуманіст

Слайд 16

Толерантність врятує світ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне