X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Толерантність та нетерпимість

Завантажити презентацію

Толерантність та нетерпимість

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“ Толерантність та нетерпимість”

Слайд 2

«Усі люди мають недоліки – хто більші, хто менші. Ось чому і дружба, і допомога, і спілкування були б неможливими, якби не існувало між нами взаємної терпимості» Г. Гвіччардіні – італійський історик, філософ-гуманіст

Слайд 3

ІНТЕРАКТИВНА ВПРАВА «ЧИМ МИ СХОЖІ?»

Слайд 4

В англійців толерантність розуміють як готовність і здатність без протесту сприймати іншу особистість. У французів – як свободу думок людини, поведінки, політичних і релігійних поглядів. У китайців бути толерантним означає великодушно і щиросердно ставитися до інших. В арабському світі толерантність – уміння вибачати, терпимість, співчутливість.

Слайд 5

Термін «толерантність» походить з латинської і означає різновид взаємодії та взаємовідносин між окремими людьми на основі взаємоповаги. Толерантність – терпіння до чужих думок, поведінки, повага до національних і культурних відмінностей, прагнення до взаєморозуміння між народами світу.

Слайд 6

Толерантність – це визнання і повага до інших людей, вміння жити разом з іншими людьми. Толерантність передбачає, що у мене є свої погляди, у когось іншого вони інші, і хоча я ці погляди не поділяю, але терпимо до них ставлюся.

Слайд 7

Толерантність - це милосерддя Толерантність - це доброта душі Толерантність - це повага Толерантність - це співпереживання Толерантність - це терпіння Толерантність - це ДРУЖБА

Слайд 8

Прощення Співпраця

Слайд 9

«МИ РІЗНІ - В ЦЬОМУ НАШЕ БАГАТСТВО. МИ РАЗОМ - В ЦЬОМУ НАША СИЛА»   Тест   «Чи толерантна я людина?»

Слайд 10

ГРА «МІСТ ДРУЖБИ»

Слайд 11

«Мішечок порад» будьте готові до того, що всі люди різні – не кращі й не гірші, а просто різні; навчіться сприймати людей такими, якими вони є, не намагайтесь змінити в них те, що нам не подобається; цінуйте в кожній людині особистість і поважайте її думки, почуття, переконання, незалежно від того, чи збігаються вони з вашими; зберігайте „ своє обличчя ”, знайдіть себе і за будь-яких обставин залишайтеся самим собою.

Слайд 12

ЧОТИРИ ПРАВИЛА ТОЛЕРАНТНОГО СПІЛКУВАННЯ Бути завжди уважним; Бути терпимим в спорі і аргументувати свою думку; Бути гуманним і милосердним; Не ображати співбесідника.

Слайд 13

«ПЕРЕД ВЕЛИКИМ РОЗУМОМ Я СХИЛЯЮ ГОЛОВУ, ПЕРЕД ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ Я СТАЮ НА КОЛІНА». ГЕТЕ

Слайд 14

Слайд 15

Використані ресурси:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія