Толерантність та нетерпимість
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
«Усі люди мають недоліки – хто більші, хто менші. Ось чому і дружба, і допомога, і спілкування були б неможливими, якби не існувало між нами взаємної терпимості» Г. Гвіччардіні – італійський історик, філософ-гуманіст
В англійців толерантність розуміють як готовність і здатність без протесту сприймати іншу особистість. У французів – як свободу думок людини, поведінки, політичних і релігійних поглядів. У китайців бути толерантним означає великодушно і щиросердно ставитися до інших. В арабському світі толерантність – уміння вибачати, терпимість, співчутливість.
Термін «толерантність» походить з латинської і означає різновид взаємодії та взаємовідносин між окремими людьми на основі взаємоповаги. Толерантність – терпіння до чужих думок, поведінки, повага до національних і культурних відмінностей, прагнення до взаєморозуміння між народами світу.
Толерантність – це визнання і повага до інших людей, вміння жити разом з іншими людьми. Толерантність передбачає, що у мене є свої погляди, у когось іншого вони інші, і хоча я ці погляди не поділяю, але терпимо до них ставлюся.
Толерантність - це милосерддя Толерантність - це доброта душі Толерантність - це повага Толерантність - це співпереживання Толерантність - це терпіння Толерантність - це ДРУЖБА
«МИ РІЗНІ - В ЦЬОМУ НАШЕ БАГАТСТВО. МИ РАЗОМ - В ЦЬОМУ НАША СИЛА» Тест «Чи толерантна я людина?»
«Мішечок порад» будьте готові до того, що всі люди різні – не кращі й не гірші, а просто різні; навчіться сприймати людей такими, якими вони є, не намагайтесь змінити в них те, що нам не подобається; цінуйте в кожній людині особистість і поважайте її думки, почуття, переконання, незалежно від того, чи збігаються вони з вашими; зберігайте „ своє обличчя ”, знайдіть себе і за будь-яких обставин залишайтеся самим собою.
ЧОТИРИ ПРАВИЛА ТОЛЕРАНТНОГО СПІЛКУВАННЯ Бути завжди уважним; Бути терпимим в спорі і аргументувати свою думку; Бути гуманним і милосердним; Не ображати співбесідника.
Схожі презентації
Категорії