X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Телевізор і діти

Завантажити презентацію

Телевізор і діти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕЛЕВІЗОР І ДІТИ * Презентація до батьківських зборів сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Слайд 2

Телебачення давно стало частиною життя дітей, його можливості у розвитку дитини очевидні. Діти досить багато часу проводять біля телевізору, дивлять передачі і для дітей, і для дорослих. * сайт "Веселе дитинство"

Слайд 3

СТАТИСТИКА •50% дітей дивляться всі телепередачі поспіль, без будь-якого вибору; •25% дітей віком від 6 до 10 років дивляться ті самі передачі від 5 до 40 разів поспіль; * сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Слайд 4

СТАТИСТИКА •дві третини наших дітей віком від 6 до 12 років дивляться телевізор щодня; •час щоденного перегляду телепередач дитиною складає в середньому понад 2 години; * сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Слайд 5

СТАТИСТИКА •38% хлопців віком від 6 до 12 років при визначенні рейтингу використання вільного часу на перше місце поставили телевізор, вилучивши при цьому заняття спортом, прогулянки на свіжому повітрі й спілкування з родиною. * сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Слайд 6

Запитання для батьків Які телепередачі позитивно впливають на особистість дитини, а які навпаки? Чи погоджуєтеся Ви з думкою, що забороною на перегляд телепередач вихованню не допоможеш? Чи підбираєте Ви з дітьми список передач для перегляду? Чи погоджуєтеся Ви, що треба обговорювати з дітьми різні теми після перегляду телепередач? * сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Слайд 7

Телевізійна програма – калейдоскоп звуків і образів. Намагаючись відслідкувати і розібратися в них, дитина витрачає багато сил. * сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Слайд 8

Яка безпека від телепередач? ПЕРЕВТОМЛЕННЯ ГІПЕРАКТИВНІСТЬ * сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Слайд 9

Вразливі діти після перегляду емоційних передач стають знервованими і гіперактивними. Фільми жахів у дітей можуть відродити або посилити вже наявні страхи. В результаті діти погано сплять, стають неврівноваженими, неспокійними, погіршується навчання. * сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Слайд 10

ЗНЕРВОВАНІ ЗБУДЖЕНІ НЕВРІВНОВАЖЕНІ НЕСПОКІЙНІ ПАГАНО СПЛЯТЬ ГІРШЕ НАВЧАЮТЬСЯ * сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Слайд 11

СТАЮТЬ ЖОРСТОКИМИ СТАЮТЬ АГРЕСИВНИМИ БОЯТЬСЯ РЕАЛЬНОГО ЖИТТЯ БАТЬКІВСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ТЕЛЕПРОГРАМОЮ * сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Слайд 12

Дитина стає залежною від нього, замінює ним усі інші цінності свого життя. * ТЕЛЕМАНІЯ сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Слайд 13

ВТІШИТЬ І РОЗРАДИТЬ НІЧОГО НЕ ВИМАГАЄ І НЕ ОБРАЖАЄТЬСЯ * ЯК СПРАВЖНІЙ ДРУГ сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Слайд 14

Звуковий фон погано діє на детей , викликає у них дискомфорт, відчуття втомленості. Іноді потрібно побути в тиші і спокої, наодинці із собою і своїми близькими. * сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Слайд 15

ЩО РОБИТИ ? - Домовитися з дітьми про «квоту» на просмотр телевизора. Важно, чтобы он придерживался утвержденного расписания; - если вы считаете, что выбор ребенком той или иной передачи не совсем удачен, объясните свою позицию; - детская - не место для телевизора: столь доступное удовольствие составит серьезную конкуренцию чтению и развивающим играм; - не используйте телевизор в качестве «фона» - дети быстро перенимают у родителей эту вредную привычку; - объясните малышу, что такое реклама. Научите его не принимать на веру все, о чем вещают с экрана. * сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Слайд 16

РЕСУРСИ: http://psy.5igorsk.ru Psy.5igorsk.ru http://citata.ua/ru/society/kak-otorvat-rebenka-ot-televizora-super-sovety.html http://forum.vozhdenie-avto.ru/printthread.php?tid=110&page=2 http://www.linzshop.ru/articles/rebjonok-u-televizora-5-pravil.html http://mdou18.edu.yar.ru/kolonka_dlya_roditeley.html http://www.epochtimes.com.ua/ru/articles/blogsection/8/7/15/780/ http://podrobnosti.ua/health/2009/08/06/620477.html http://malush.dp.ua/?paged=19 http://withbaby.org/page/9 http://torg.spb.ru/2003/arch11/kamera_hraneniya.html * сайт "Веселе дитинство" сайт "Веселе дитинство"

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота