X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проблеми наповнення та використання бюджету школи

Завантажити презентацію

Проблеми наповнення та використання бюджету школи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проблеми наповнення та використання бюджету школи

Слайд 2

виробничий план - кількість учнів і класів

Слайд 3

штат вчителів і співробітників

Слайд 4

затверджені посадові оклади вчителів (згідно тарифікації) і інших працівників школи

Слайд 5

розмір асигнувань на капітальний ремонт школи

Слайд 6

розміри основних витрат за окремими статтями бюджету, включаючи господарські

Слайд 7

Кошторис є регулюючим документом на витрачання коштів

Слайд 8

Кожна з 20 тисяч державних шкіл України повинна отримувати й витрачати кошти згідно з річним кошторисом щомісячних доходів та видатків. Такий кошторис на початку календарного року вираховує й надає на підпис директору школи централізована бухгалтерія районного відділу освіти.

Слайд 9

Хочеш, директоре, — підписуй, не хочеш — все одно підписуй Але наш український директор, виплеканий системою подвійних, а то й потрійних стандартів, хоч як це дивно, знаходить варіанти відповіді

Слайд 10

Ще один спосіб фінансування шкільних видатків — виконання робіт або передача матеріальних цінностей у натуральному вигляді органами управління освітою.

Слайд 11

Що означає на практиці «прозорий легалізований кошторис школи»? Розглянемо два основні типи таких кошторисів:

Слайд 12

Цільовий кошторис підготовки школи до навчального року повинна готувати заздалегідь (наприклад до 1 травня) Аналогічно має готуватися й кошторис щомісячних доходів та видатків. І, знову ж таки, навчальний рік у школі повинен розпочинатися з 1 вересня тільки за наявності такого затвердженого документа, який регламентуватиме фінансово-економічну діяльність школи протягом навчального року.

Слайд 13

А тепер ближче до теми: стосовно нормативного фінансування вищої школи. В його основу закладено принцип «кошти йдуть за учнем». Це означає, що кількість коштів, які отримує школа, залежить від кількості її учнів. Якщо учень переходить з однієї школи до іншої, то перша втрачає, а друга — отримує за нього кошти.

Слайд 14

Етапи автоматизації школи:

Слайд 15

Не претендуючи на розробку теорії «економіки шкільної освіти», наважусь, врахувавши реалії нашої держави та європейський досвід, сформувати деякі загальні принципи. Можливі два варіанти

Слайд 16

Це означатиме рішучий перехід до гро мадсько-державного управління освітою та школобазованого менеджменту, ознаками яких є:

Слайд 17

Слайд 18

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота