X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Твір-опис на основі власних спостережень «Калина»

Завантажити презентацію

Твір-опис на основі власних спостережень «Калина»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Додатки

Слайд 2

Девіз уроку Буду я навчатись мови золотої У трави-веснянки, у гори крутої, В потічка веселого, що постане річкою, В пагінця зеленого, що зросте смерічкою.                            

Слайд 3

Складання «павутинки» червона корисна чарівна   пишна розкішна   духмяна цілюща запашна               калина

Слайд 4

План уроку Робота з тлумачними словниками. Подорож народними стежками. Багаж знань. Складання е с е. Музична фізкультхвилинка. Складання усного опису за планом та опорними словами. Робота в малих групах. Орфографічна підготовка. Самостійна робота. Презентація письмових робіт та їх аналіз. Складання сенкану про калину.                

Слайд 5

Фізкультхвилинка

Слайд 6

Калина взимку

Слайд 7

Калина навесні

Слайд 8

Калина влітку

Слайд 9

Калина восени

Слайд 10

ніби дівчина в білій хустині мов ліхтарики як дівчина-чарівниця Порівняння

Слайд 11

Картки для диференційованого завдання

Слайд 12

Скласти твір-опис за планом. План Яка калина на вигляд? Де росте калина? Яка ця рослина весною? Чим приваблює калина восени? Як народ величає калину?              

Слайд 13

                          Скласти твір-опис за планом та опорними словами. План Опорні слова Якакалинанавигляд? Деростекалина? Якаця рослинавесною? Чимприваблює калинавосени? Якнарод величає калину?   Невисокий, але пишний кущ;   вологі місця у лісі, у лузі, біля хати;   запашний цвіт, наче дівчина у білій хустині;   червоніґрона, ягоди наливаються цілющим соком; кетягипалахкотять, мов ліхтарики;   лікувальні властивості.

Слайд 14

Скласти твір-опис, використовуючи деформовані речення. Невисокий, калина, кущ, але, пишний. Вона, на, місцях, вологих, у лісі, росте. Зацвітає, калина, цвітом, білим, весною, запашним. Восени, соком, цілющим, важкі, червоні, ґрона, наливаються. Кетяги, мов, палахкотять, взимку, ліхтарики, червоні. Шанують, здавна, і, красу, її, лікувальні, за, властивості, люди.                          

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Українська мова