X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Складні речення з різними типами зв‘язку

Завантажити презентацію

Складні речення з різними типами зв‘язку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Збирати, хоче, мусить, хто, засівати, добре.

Слайд 2

Хто хоче збирати, той мусить добре засівати.

Слайд 3

Тема:складні речення з різними типами зв‘язку

Слайд 4

Мета: -сформувати поняття про складне речення з різними видами зв‘язку; -формувати вміння та навички правильно визначати структуру таких видів речення та встановлювати відповідність між реченнями і схемами; -удосконалювати навички складати схеми речень.

Слайд 5

Рої метеликів летять на квіти, щоб далі й далі знов летіти, і бджіл гуде незримий дзвін в гарячу синь. Ти до мене прийшла не із казки чи сну, й здалося мені, що зустрічаю весну. Щаслива ти, дорого, якою ми ідем, і пісня та щаслива, що в серці ми несем. З того вечора я часто приходив до дядька Себастьяна, і ми разом читали якусь книгу, коли він мав час. а) [ ], ( ), і [ ], ( ) в) [ ], ( ), і [ ] б) [ ], і [ ], ( ) г) [ ], й [ ], ( )

Слайд 6

І Існує оповідання, і воно стверджує, що лелека – це жінка-служниця, перетворена за непослух в чорногуза. ІІ Лелека приносить щастя хаті, на якій звиє гніздо, і люди не руйнують гнізда, бо птах може спалити дім. ІІІ Не раз бачили аїста, що несе в дзьобі палаючу головешку для підпалу хати, а розгніваний аїст може наслати і грозову хмару.

Слайд 7

1. Вітер на травах квітне і хвиля у берег б‘є, бо в серці моєму рідне було і сьогодні є… В. Підпалий 2. Шкільне минуле в пам’яті озвалось: писав я “мати” в зошиті, й мені таким широким слово це здавалось, що думав я – воно у множині А. Бортняк 3. Людське життя не заміліє, Зробіть лиш те, що попрошу: Усі, хто про безсмертя мріє, Хай схиляться до споришу М. Руденко

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова