X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Складання довідково-інформаційних документів та вимоги до їх оформлення. Удосконалення орфографічної грамотності

Завантажити презентацію

Складання довідково-інформаційних документів та вимоги до їх оформлення. Удосконалення орфографічної грамотності

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема. Складання довідково-інформаційних документів та вимоги до їх оформлення. Удосконалення орфографічної грамотності Урок гра-подорож

Слайд 2

Мета уроку: перевірити рівень засвоєння знань учнями з тем «Складання та оформлення довідково-інформаційних документів» та «Удосконалення орфографічної грамотності», закріпити поняття: мовні кліше, реквізити, ділові папери, орфограма, удосконалювати орфографічну та пунктуаційну грамотність, учити застосовувати набуті знання на практиці; розвивати культуру усного та писемного мовлення, аналітико-синтетичне мислення, увагу, спостережливість, комунікабельність, уміння працювати в групах; виховувати толерантність, охайність, почуття власної гідності та національної свідомості.

Слайд 3

Епіграф: Дотримання вимог літературної норми – запорука успіху. Т.Я.Плющ

Слайд 4

Філологічний експрес

Слайд 5

Слайд 6

* Вболівальники по черзі пригадують пісні, в яких зустрічаються числівники і ставлять їх у родовому, давальному та орудному відмінках.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

*

Слайд 11

Слайд 12

*

Слайд 13

Оголошення Довідка

Слайд 14

?

Слайд 15

Довідка. Довідку видано у тому, що студентка Солов’йова Стела Михайловна Дійсно навчається на І курсі геолого географічному факультеті Києвському Національному Університеті ім. Т. Шевченко. Ця довідка видана їй для предявлення її по місту вимагання. Ректор проф. Петров Г.Е. (підпис) Об’ява. Сьогодні в приміщені будинку учоних відбудиться лекція диспут на тему “Роль сучасних СМІ в формувані світобачних позіцій чоловіка”. ?

Слайд 16

Слайд 17

* 1.Позначте рядок, у якому порушено норму при відмінюванні числівників: трьохсот, трьомстам, на трьохстах; п’ятисот, п’ятистам, п’ятистами; семисот, сімомастами, на семистах; дев’ятисот, дев’ятистам, дев’ятьмастами; двохсот, двомастами, на двохстах. 2.Правильно утворено форму наказового способу дієслів у рядку: давайте напишемо; ходімте; заспіваймо; прочитаємо; будемо вчити. 3.Закінчення -у (-ю) у формі родового відмінка однини мають усі іменники в рядку: конкурс.. виконавців, 29 листопад.., диригента хор..; конгрес.. українців, щирого ліризм.., доставленого вантаж..; наголос.. слова, студія звукозапис.., визначні місця Львов..; атмосферного тиск.., старезного дуб.., морозного ранк..; виконаного проект.., сучасного дизайн.., родового відмінк... .

Слайд 18

Протокол Заява Наказ

Слайд 19

Адресат Адресант Порядок денний 1. __________________ 2. __________________ Слухали: _______________ Виступили: _____________ Ухвалили _____________ Голова _______підпис Секретар ______підпис Змоделюйте протокол Гриф затвердження Додатки: 1. 2.

Слайд 20

Логічна задача Знайдіть три хибні твердження: 5 Х 5 = 25 100 – 1 = 90 9 : 3 = 6 10 + 10 = 20 102 = 100

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

До нових зустрічей! Презентацію зробили: викладач української мови та літератури Бауман Т.І. викладач ділового мовлення Кравцева Л.М.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова