X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Написання маленької букви «з»

Завантажити презентацію

Написання маленької букви «з»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію підготувала вчитель – методист Скандинавської гімназії м. Києва Біляченко Ольга Василівна

Слайд 2

Повторення вивченого матеріалу Відгадування загадки Відгадавши загадку, дізнаєтеся, хто до нас завітав на урок. Хвіст короткий, гострі зубки, а на спині — біла шубка. По снігу біжить, петляє, де подівсь — ніхто не знає. Може знаєш ти, малятко, де поділось ... зайченятко. В. Гринько Що ви знаєте про зайців? Які вони за характером?

Слайд 3

Гра «Впіймай звуки [з], [з']» У полі, в лісі проживають, а хатиноньки не мають — довговухі стрибунці, сірі й білі є зайці. Взимку від лисиць тікають, їстоньки собі шукають: обгризають верболіз, кору кленів і беріз. В. Бутрім

Слайд 4

Списування з друкованого тексту Зайчик так захопився сніданком, що не помітив, як з'їв букви із наступного завдання. Прочитайте. Спишіть, вставляючи замість пропусків потрібні літери. Підкресліть букви, що позначають голосні звуки. У кл..сі Ок..ана і Дм..тро. Окса..а поли..ала к..іти. Д..итро ви..ирав п..рти. Взаємоперевірка у парах. У класі Оксана і Дмитро. Оксана поливала квіти. Дмитро витирав парти.

Слайд 5

Списування з друкованого тексту У к л а с і О к с а н а і Д м и т р о . О к с а н а п о л и в а л а к в і т и . Д м и т р о в и т и р а в п а р т и .

Слайд 6

Актуалізація опорних знань учнів Робота за малюнком (зошит, с. 78) Зіна в зарослі пішла, Зіна зайчика знайшла. Заховала у корзинку, зверху кинула хустинку. Зайчик хитрий був, як лис: з-під хустинки втік у ліс. Ганна Чубач

Слайд 7

Знайди слово до складу зі-

Слайд 8

Вивчення нового матеріалу Графічний аналіз рядкової букви «з» Зайченя просить вас навчитися писати його букву.

Слайд 9

Пояснення написання рядкової «з»

Слайд 10

Пояснення написання рядкової «з»

Слайд 11

Пояснення написання рядкової «з»

Слайд 12

Пояснення написання рядкової «з»

Слайд 13

Написання букви «з», складів і буквосполучень з нею Самостійне написання 2 рядків на с. 79 Коментоване написання буквосполучень: зм зо зо зу зе з м з о з у з е Написання слова зірка з і р к а

Слайд 14

Робота над реченнями Списування друкованих речень на с. 79 Поставте наголос над усіма словами речення. У Л і з и – н о в і к а з к и . К а з к и н а п и с а в к а з к а р .

Слайд 15

«Зберіть» слова з розсипаних складів Закон, затока, завод, загадка. З а к о н , з а т о к а , з а в о д , з а г а д к а .

Слайд 16

Диктант речень За лісом озеро. Діти стали на ковзани. З а л і с о м о з е р о . Д і т и с т а л и н а к о в з а н и .

Слайд 17

Підсумок уроку Яку букву вчилися писати на сьогоднішньому уроці? Які завдання найбільше сподобалося виконувати? При виконанні яких завдань виникали труднощі? Чи вдалося їх подолати? Як?

Слайд 18

С. Г. Заброцька. І.Р. Дунець. Уроки навчання грамоти Шаблон: Доброгорська Г.В.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова