X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Написання маленької букви «г»

Завантажити презентацію

Написання маленької букви «г»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію підготувала вчитель – методист Скандинавської гімназії м. Києва Біляченко Ольга Василівна

Слайд 2

Повторення вивченого матеріалу Гра «Запиши букву» Назвіть зображені предмети. У зошиті напишіть літеру, якою починається кожне слово.

Слайд 3

За якими ознаками ці предмети можна згрупувати? Як поділимо тварин? А рослини?

Слайд 4

Повторення вивченого матеріалу Гра «Запиши букву» Прочитайте букви, які записали. Які звуки вони позначають? п б м о с а к в

Слайд 5

Гра «Впіймай звук [г]» Голуб, горобець, глухар завітали у Буквар. Гноми ще й гітару взяли, голосисто заспівали: — В гаразді нехай живе всім нам рідна буква «г».

Слайд 6

На галявині у лісі гомоніли на горісі, потішались горобці — галасливі стрибунці: гралися, сміялися, на гіллі гойдалися. Гра «Впіймай звук [г]»

Слайд 7

Робота за малюнком у зошиті (с. 87-88) Упишіть букви, щоб утворилися слова.

Слайд 8

Вивчення нового матеріалу Порівняння друкованої і рукописної літер.

Слайд 9

Вивчення нового матеріалу Написання рядкової букви «г» (с. 88) На що схожа літера «г»? На гачок.

Слайд 10

Пояснення написання рядкової букви «г»

Слайд 11

Пояснення написання рядкової букви «г»

Слайд 12

Фізкультхвилинка-чистомовка Гу-гу-гу! Гу-гу-гу! Паслись гуси на лугу. Крила вгору піднімали, шию довгу витягали. Го-га-ге-ди! Го-га-ге-ди! Подалися до води. А ми трохи відпочили і займатись ділом сіли. Л. Павленко

Слайд 13

Продовження роботи в зошиті Написання буквосполучень: г л г о г в г и г у

Слайд 14

Фізкультпауза: пальчикова вправа «Овочі» Ось вам морквина: червона спина, чубчик зелений. Ось біля мене ріпки листочки та огірочки. Далі капуста виросла густо. Збоку в рядочку трохи горошку. Скільки смачного в мирі та злагоді виросло, друзі, в нас на городі!

Слайд 15

Фізкультпауза: пальчикова вправа «Овочі» Пригадайте, що росло на городі? Як одним словом назвемо рослини? А ще те, що росте на городі, називають городиною.

Слайд 16

Робота над реченнями На городі гарна городина. Там ріс гарбуз. Він виліз на тин.

Слайд 17

Робота над реченнями Н а г о р о д і г а р н а г о р о д и н а . Т а м р і с г а р б у з . В і н в и л і з н а т и н .

Слайд 18

Диктант складів Ру, ді, бе, кву, гри, про, вде, льо, арк, тне. Перевірка роботи Р у , д і , б е , к в у , г р и , п р о , в д е , л ь о , а р к , т н е .

Слайд 19

Робота з деформованим текстом. Творче списування. У театрі Там артисти. У залі — крісла. Тато, мама, Борис і Наталка у театрі. Усі сіли і дивились виставу. Прочитайте речення. Чи утворюють вони текст? Чому?

Слайд 20

Робота з деформованим текстом. Творче списування. У театрі Тато, мама, Борис і Наталка у театрі. У залі — крісла. Там артисти. Усі сіли і дивились виставу.

Слайд 21

Робота з деформованим текстом. Творче списування. У т е а т р і Т а т о , м а м а , Б о р и с і Н а т а л к а у т е а т р і . У з а л і — к р і с л а . Т а м а р т и с т и . У с і с і л и і д и в и л и с ь в и с т а в у .

Слайд 22

Гра «Букви-чарівниці» (робота у парі) Прочитайте слово, додайте букву, щоб слово змінилось. Рак — ... грак. Р а к – г р а к . Риби — ... гриби. Р и б и – г р и б и .

Слайд 23

Гра «Букви-чарівниці» (робота у парі) Прочитайте слово, додайте букву, щоб слово змінилось. Гра — ... грам. Г р а – г р а м . Раб — ... граб. Р а б – г р а б .

Слайд 24

Підсумок уроку Яку букву навчилися писати? Який звук вона позначає на письмі? Які слова з буквою «г» ви зустрічали на уроці?

Слайд 25

С. Г. Заброцька. І.Р. Дунець. Уроки навчання грамоти Шаблон: Доброгорська Г.В.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова