X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Написання маленької букви «ш»

Завантажити презентацію

Написання маленької букви «ш»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію підготувала вчитель – методист Скандинавської гімназії м. Києва Біляченко Ольга Василівна

Слайд 2

Відгадайте загадку Шум, шовковиця і тиша, шуба, шапка, шило, миша, шишка, каша і лапша мають спільну букву — … «ш».

Слайд 3

Лексична робота (Зошит, с. 18) Шепоче вітер: — Ша, ша, ша! Шубку білочка знайшла! Шелестить трава похила: Шубку білочка купила! Шепчеш ти і вірю я: Шубка в білочки своя. Ганна Чубач

Слайд 4

Лексична робота (Зошит, с. 18) Робота над віршем Про що у ньому розповідається? Що шепоче вітер? Про що шелестить трава?

Слайд 5

Робота за сюжетним малюнком Яка пора року зображена? Що про це нагадує? Де сидить білочка? Що вона робить? Складіть розповідь за малюнком.

Слайд 6

Звуко-буквений аналіз слів Назва якого з намальованих предметів відповідає поданій звуковій моделі?

Слайд 7

Звуко-буквений аналіз слів Скільки складів у цьому слові? Який склад наголошений? Назвіть окремо букви і звуки.

Слайд 8

Робота над загадкою Як лежали в темній скрині, То були слабкі, безсилі. Як на дошку вони стали, Грізним військом вмить постали. Шахи

Слайд 9

Ознайомлення з буквою Який перший звук у цих словах? Як вимовляємо цей звук. Кінчик язика піднятий до піднебіння. Якщо піднести долоню до рота, відчувається теплий струмінь повітря. Якою буквою ми позначали цей звук на уроці читання?

Слайд 10

Ознайомлення з буквою На дворі лежить поліно, Трійко пташок зверху сіло, Подивись, ну й чудеса — Вийшла з пташок буква «Ш».

Слайд 11

Ознайомлення з буквою Розгляньте друковану і рукописну букву ш. Знайдіть спільне і відмінне.

Слайд 12

Письмо малої букви ш

Слайд 13

Письмо малої букви ш

Слайд 14

Письмо малої букви ш

Слайд 15

Письмо малої букви ш

Слайд 16

Письмо букв Робота в першому рядку ш

Слайд 17

Письмо буквосполучень Прочитайте буквосполучення. Назвіть слова із цими буквосполученнями. ш в , ш у , ш т , ш к ш а , ш о

Слайд 18

Гра «Розгадай кросворд» Відповідь

Слайд 19

Гра «Розгадай кросворд» Відповідь

Слайд 20

Гра «Розгадай кросворд» Відповідь

Слайд 21

Письмо слів Прочитайте слова у кросворді, назвіть послідовно букви. У буквосполученні шиш бажано три букви поєднати безвідривно. а х , ш и ш ш а х и , ш а п к а , ш и ш к а .

Слайд 22

Списування речень, поданих друкованим шрифтом Звертається увага на буквосполучення ах — не слід відхиляти різко вправо останній елемент букви, яка стоїть перед х. На дошці такі поєднання букв: В е , е л , у р , а х , а л , е н ь к , а ш .

Слайд 23

Списування речень, поданих друкованим шрифтом Великі мурахи грали в шахи, а маленькі мурашки – у шашки.

Слайд 24

Списування речень, поданих друкованим шрифтом В е л и к і м у р а х и г р а л и в ш а х и , а м а л е н ь к і м у р а ш к и – у ш а ш к и .

Слайд 25

Творчий диктант Учитель диктує слово-ознаку, а діти дописують до нього назву предмета. Свіжий хліб, хижий вовк, білокора береза, Х л і б , в о в к , б е р е з а ,

Слайд 26

Творчий диктант рідна мова, мама, цікава книжка, вистава, кислий лимон, довговухий зайчик. м о в а , к н и ж к а , л и м о н , з а й ч и к .

Слайд 27

Гра «Хто швидше?» (робота в групі) У цьому завданні вам знову потрібно підібрати слово, але не за ознакою, а слово-родич, і щоб воно відповідало на питання що робити? Жарт жартувати, повага поважати, розмова розмовляти,

Слайд 28

Гра «Хто швидше?» (робота в групі) життя жити, читання читати, біг бігти, ліки лікувати.

Слайд 29

Творче списування Діти, бережіть ♦ ♦ ліжко. Жанна стелить ♦ ♦ стежку. Анжела замела ♦ ♦ книжки!

Слайд 30

Творче списування Діти, бережіть книжки! Жанна стелить ліжко. Анжела замела стежку.

Слайд 31

Творче списування Д і т и , б е р е ж і т ь к н и ж к и ! Ж а н н а с т е л и т ь л і ж к о . А н ж е л а з а м е л а с т е ж к у .

Слайд 32

Гра «Закінчи слово» У траві сховався ву… . Розлили по столу ту... . Я піду гуляти те... . Нащо ти свій зошит мне... ? Скільки у дворі калю... ? Сірників, малий, не ру... . Влітку ми підем на пля... . Хлопці, м'ячик цей не ва... .

Слайд 33

Підсумок уроку Яку букву навчилися писати на уроці? У яких рукописних літерах ви вже зустрічали її елементи? Чи з усіма звершеннями впоралися?

Слайд 34

С. Г. Заброцька. І.Р. Дунець. Уроки навчання грамоти М.О.Володарська, Н.О.Ковальчук, А.І. Настенко, В.М.Сисоєва. Мій конспект. Навчання грамоти. Письмо Шаблон: Доброгорська Г.В.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова