X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Аудіювання "Мишка і Олівець"

Завантажити презентацію

Аудіювання "Мишка і Олівець"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“ Мишеня і Олівець “ Аудіювання 3 клас Підготувала вчитель початкових класів Попович Галина с. Перегінське

Слайд 2

Мишеня та Олівець (казка) Жив-був у Володі на столі олівець. Одного разу, коли Володя вже спав, на стіл забралося Мишеня. Побачило Олівця, схопило його і потягло до своєї нори. - Відпусти мене, будь ласка! – попросив Олівець. – Навіщо я тобі? Я дерев’яний, мене не можна їсти. - Я тебе буду гризти! - сказало Мишеня. В мене чешуться зуби і я маю весь час що-небудь гризти. Ось так! - І Мишеня боляче вкусило Олівця. - Ой, - зойкнув Олівець. - Тоді дай мені можливість що-небудь намалювати востаннє, а потім роби що хочеш. - Добре, - погодилось Мишеня, - малюй! Але потім я тебе все одно погризу на дрібні кусочки.

Слайд 3

Гірко зітхнув Олівець і намалював кружечок. - Це сир? - спитало Мишеня. - Може й сир, - сказав Олівець і намалював ще три маленьких кружечки. - Ну, звичайно, це сир, а це - дірки в ньому, - здогадалося Мишеня. - Можливо й дірочки, - погодився Олівець і намалював ще один великий круг. - Це яблуко! - запищало Мишеня. - Може бути і яблуко, - відповів Олівець і намалював ще декіль ка видовжених кружечків. - Я знаю - це сардельки! - закричало, облизуючись Мишеня. - Ну, закінчуй скоріше, у мене дуже чешуться зуби.

Слайд 4

- Почекай хвилинку! - сказав Олівець. І коли він почав малювати кутики, Мишеня закричало: - Це схоже на ко.... Не малюй більше! Та Олівець вже намалював великі вуса... - Та це ж справжній кіт! - пискнуло налякане Мишеня. - Рятуйте! - і кинулося до своєї нори. З того часу Мишеня звідти не показує свого носа. А Олівець у Володі досі живе, тільки став трішки меншим. І ти своїм олівцем спробуй намалювати такого кота на страх мишам. (243 слова)

Слайд 5

Де жив Олівець? а) У портфелі. б) У пеналі. в) У Володі на столі.

Слайд 6

2. Хто забрав Олівця? а) Мишеня. б) Володя. в) Сусід по парті.

Слайд 7

3. З яким чарівним словом звернувся Олівець до Мишеняти? а) Прошу. б) Будь ласка. В) Благаю.

Слайд 8

4. Чому мишеня хотіло погризти Олівець? а) Бо було голодне. б) Бо в нього дуже чесалися зуби. в) Бо хотіло погризти.

Слайд 9

5. В якій послідовності уявлялися Мишеняті зображувані Олівцем предмети? а) Сир, сардельки, яблуко, кіт. б) Яблуко, сир, сардельки, кіт. в) Сир, яблуко, сардельки, кіт.

Слайд 10

6. Яка головна думка казки? а) Не бери чужого. б) Хто мудріший, в того й сила. в) Вчись малювати.

Слайд 11

Молодці!

Слайд 12

Шаблон - http://freeppt.ru/load/60_detskikh_fonov_v_linejku/1-1-0-268 Мишеня - http://allforchildren.com.ua/draw51.htm Олівець - http://www.liveinternet.ru/users/semenova_irina/post286439832/

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова