X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Картотека залікових міні-проектів

Завантажити презентацію

Картотека залікових міні-проектів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творчі завдання креативного, пошукового характеру до тематичного оцінювання з української літератури в 6 класі учителя ЗОШ №1 м. Нова Каховка Данилової Олени Павлівни

Слайд 2

Чим допоможуть ці завдання моїм учням? Хмаринки очікувань Реалізувати творчі та інтелектуальні здібності Систематизувати, узагальнити знання з теми Відчути гордість за результати власного навчання Самовиразитися Продемонструвати ефективність інтеграції предметів Створювати власні інтерпретації вивченого Крок за кроком самостійно вчитися досягати успіху

Слайд 3

Тема 1.Народні українські пісні. Пісні літературного походження. Уклади словничок літературознавчих понять : народна пісня, календарно – обрядові пісні, анафора, постійний епітет, рефрен, колискова пісня, пісня - гімн. Намалюй свою улюблену народну пісню. Створи картотеку назв календарно – обрядових пісень. Запиши коментар до кожної картки. Знайди й запиши 2-3 висловлювання відомих людей про українську народну пісню Багато сучасних поетів є авторами відомих пісень. Склади збірку поезій (5-6 творів), що стали популярними піснями. Залікова картка №1 6кл.

Слайд 4

Тема 2. Творчість М.Вороного і Т.Шевченка. Створи словничок термінів: ліро – епічний твір, поема, ліричний твір. Спробуй себе у ролі автора. Напиши оповідання за мотивами поеми «Євшан – зілля» М.Вороного, дія якого відбувається в наш час. Створи власну обкладинку до збірки Т.Шевченка «Кобзар». Залікова картка №2 6 кл.

Слайд 5

Тема 3. Людина та її світ. Склади словничок: епічний твір, головний герой, другорядний герой. Підготуй повідомлення на тему: “Чи є у Толі, героя оповідання «Федько - халамидник», шанс змінитися на краще.” Створи колаж про світ дитинства хлопчика Сашка (героя повісті «Зачарована Десна»). Уяви себе письменником – фантастом. Напиши невеличке оповідання про майбутнє і про свої мрії. Яким ти його уявляєш? Якими будуть люди? Які проблеми їх хвилюватимуть? Залікова картка №3 6кл.

Слайд 6

Тема 4. Людина в життєвих випробуваннях. Склади словничок: оповідання, ліричний твір, образ – символ. Склади і проведи заочну подорож країною Яян (використовуй малюнки, схеми, цитати з повісті Е.Андієвської). Склади уявний діалог з Хлопчиком – Фігуркою. Продумай свої запитання до героя. Про що він запитав би тебе? Спробуй написати оду – присвяту кольорам. Залікова картка №4 6кл.

Слайд 7

Тема 5. Пригоди і романтика. Уклади словничок літературознавчих понять : пригодницький твір, повість, підтекст. Створи асоціативний колаж «Звуки навколо мене». Склади пам᾿ятку своєму другові «Поведінка в екстремальних ситуаціях». Намалюй обкладинку до теми. Залікова карка №5 6кл.

Слайд 8

Тема 6. Байки і гуморески. Уклади словничок літературознавчих понять : байка, мораль байки, алегорія, гумор, сатира, співомовки, тавтологія, інверсія. Спробуй свої можливості байкаря. Склади свою байку (віршовану або прозову). Створи рекламу своєї улюбленої байки. Намалюй дружній шарж на свого однокласника. Створи картотеку влучних виразів з байок і гуморесок. Використовуй їх у своєму мовленні та у творчих роботах. Залікова картка №6 6кл.

Слайд 9

1.Антоняк С.Пісня і праця – великі дві сили! Інтегрований урок – дослідження. // Українська мова і література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах, 2011 - №7-8. 2.Адаменко В. Розфарбуй світ навколо себе!//Українська мова і література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах, 2009 - №1. 3.Головань Т. І пригоди, і романтика, і знання…//Українська мова і література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах, 2008 - №4. 4.Котляренко Н. Головного очима не побачиш. Мультимедійний урок.//Українська мова і література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах, 2010 - №4. 5.Макашова Ю. Доброта, як сонце, гріє.//Українська мова і література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах, 2011 - №9. 6.Рудницька О.Розробки уроків української літератури в 6 класі.//Бібліотечка «Дивослова». 7.Цьома Л. Уміти вірити в добро. Урок розвитку критичного мислення.//Українська мова і література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах, 2010 - №11-12. 8.Матеріали сайтів: http://www.uchportal..ru http://www.teacherjournal.com.ua http://www.metodportal.com.ua http://www.osvita.ua http://www.pedsovet.su Підготувати завдання мені допомогли матеріали моїх колег

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література