X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Наші права"

Завантажити презентацію

"Наші права"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«наші права»

Слайд 2

Для початку дізнаємось що таке права дитини? Права дити ни — система можливостей, які необхідні особі для її комплексного та цілісного розвитку в умовах і відповідно до вимог середовища, беручи до уваги незрілість дитини (за міжнародно-правовими актами визнається «кожна людська істота до досягнення 18-річного віку, якщо за законом, що застосовується до даної особи, вона не досягає повноліття раніше»).

Слайд 3

«Кожен із нас має право на любов та піклування батьків»

Слайд 4

«Кожна дитина має право на життя»

Слайд 5

«Кожна дитина має право на родину»

Слайд 6

«Кожен із нас має право на відпочинок»

Слайд 7

«Дитина має право на освіту»

Слайд 8

«Право на захист життя та здоров’я»

Слайд 9

«Право створювати сім’ю»

Слайд 10

«Право на отримання іинформації»

Слайд 11

Чотирнадцятирічний громадянин: може вибирати місце проживання (за згодою батьків); має право за згодою батьків укладати будь-які угоди; має право самостійно разпоряджатися своїм доходом, зарплатою, стипендією; здійснювати свої авторські права, як результат своєї інтелектуальної діяльності; може отримати дозвіл взяти шлюб у вигляді виключення, якщо склалися особливі обставини (при цьому наступає повна дієздатність); допускається вступ на работу з дозволу батьків (на легку працю не більше 4 годин у день); має право вимагати відміни усиновлення; може навчатися водінню мотоцикла; має право управляти велосипедом під час руху дорогами; несе карну відповідальність за деякі злочини; несе майнову відповідальність по укладених угодах, а також за заподіяну майнову шкоду; може бути виключений зі школи за порушення.

Слайд 12

Ми є учнями гімназії і ми маємо права та обов’язки. Права: *ми маємо право на вибір закладу освіти; *захист прав особистості і ввічливе ставлення до себе; *ми маємо право на відкриту оцінку; *на забезпечення якісних продуктів харчування; *на висловлення своїх проблем та думок вчителю, директору; *на представлення школи на різних конкурсах , олімпіадах.

Слайд 13

Обов’язки: *приходити до гімнізїї в певному одягу; *виконувати статут гімнізїї; *право на володіння знаннями; *бережливе ставлення до майна та оточуючих; *приходити до школи охайним; *виконувати домашнє завдання; *додержень правил внутрішнього розпорядку закладу освіти.

Слайд 14

Дякуємо за увагу!

Слайд 15

Підготували Учениці 9-А класу Народицької гімназії Ярмолюк Марія та Єдинак Ніна

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство