X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Наші права - щасливе дитинство

Завантажити презентацію

Наші права - щасливе дитинство

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

                       

Слайд 2

Я маю право жити на Землі, Творити, дихати, учитись, Примножувать багатства всі її, Своєю Україною гордитись. Я маю право Україну восхвалять, Боротися за неї і за честь стоять, Безкрайнії поля її любити І щовесни журавликів із вирію зустріти. Я маю право на веселку і весну, На щедру осінь і на тепле літо, На зиму, так безмежно чарівну, І на поля зі стиглим житом. На золотаве сонце в небесах, Що щедро Україну зігріває На соловейка спів в гаях І на любов батьків, безмежну і безкраю. Не меркнуть зорі, Йдуть у небуття, Бо мають право вік світити. Я ж маю право на життя, Я гідно мушу жити.

Слайд 3

Гарантує: Ст. 28. Кожен має право на повагу до його гідності… Ст.29. Кожен має право на свободу та особисту недоторканість… Ст. 30. Кожному гарантується недоторканість житла… Ст. 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань… Ст.35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання… Ст.45. Кожен, хто працює, має право на відпочинок… Ст. 46. Громадяни мають право на працю. Ст. 47. Кожен має право на житло… Ст. 53. Кожен має право на освіту… Основний Закон нашої держави - Конституція України 28 червня 1996 року (15 річниця)

Слайд 4

1945 рік - Організація Об’єднаних Націй ( ООН)

Слайд 5

Загальну Декларацію прав людини прийняли у 1948 році. Це документ, у якому держави пообіцяли одна одній забезпечити громадянські права й свободи, рівність усіх перед законом, особисту недоторканість, свободу совісті та віросповідання.

Слайд 6

Міжнародний день захисту дітей було проголошено в 1949 році. Захист дітей — необхідна і наполеглива праця. Щоденно на планеті помирає 80 тисяч дітей з голоду, 40 тисяч — від дифіциту ліків і медичної допомоги, а в Україні щорічно збільшується кількість дітей, що постраждали від Чорнобильської аварії . Ясніє в щасті лиш планета кольорова, Хай грім і бурі не торкаються її, Дитячий гомін дзвінко ллється знову й знову, І щиро манять обрії ясні. Спів радісний під небом лине, Летить в блакить парад пісень, Нехай же стане днем дитини У всьому світі кожен день.

Слайд 7

Конвенція ООН про права дитини - це угода між країнами. Вона була прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1989 року. Цей особливий документ було ратифіковано 191 країною світу. Конвенція ООН про права дитини набула чинності в Україні з 27 вересня 1991 року і з цього часу є частиною національного законодавства. Конвенція ООН про права дитини містить 54 статті. В них 40 прав, які має дитина

Слайд 8

Дитина має право - на піклування і турботу; - на освіту; - на медичну допомогу - на розваги; - на ім'я та громадянство; - на індивідуальність; - на власні погляди та інше.

Слайд 9

Бліц - турнір «Ти і закон». Запитання 1.     Основний Закон України. .. 2.     Вищий законодавчий орган України… 3.     Влада народу … 4.     Перший документ,  що засвідчує особу… 5.     Вік, з якого  громадянин несе матеріальну відповідальність … 6.     Автор першої в історії українського народу демократичної конституції … 7.     Таємне викрадення індивідуального майна громадян… 8.     В якому році Україна стала незалежною державою? 9.     Спеціально небезпечна дія або бездіяльність, за які передбачено кримінальну відповідальність … 10.   Орган місцевого самоврядування … 11.   Як називається головний піонерський табір України? 12.   Назвіть в якому році була прийнята Конвенція прав дитини? 13.   Який розділ Конституції України закріплює права, свободи та обов’язки громадян України& 14. До якого віку людина вважається дитиною? Бліц - турнір «Ти і закон». Запитання

Слайд 10

22 червня День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Початок Великої Вітчизняної війни. Ми пам’ятаємо всіх Хто віддав життя за те, Щоб не було війни нової, Щоб сонце сяяло золоте!

Слайд 11

24 серпня 20 річниця

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство