X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вчитель фізики та астрономії вищої категорії

Завантажити презентацію

Вчитель фізики та астрономії вищої категорії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПОЛЯК СІМА ЮХИМІВНА вчитель фізики та астрономії вищої категорії, вчитель - методист

Слайд 2

Педагогічний шлях: 1990 р. - закінчила Кам’янець – Подільський педагогічний інститут; 1990 - 1993р.р. - вчитель математики Хмельницького ліею№17; 1993 – 1997 р.р. – викладач фізики у АПВУ; З 1997 р. – викладач ізики та астрономії Хмельницького ліею№17;

Слайд 3

Педагогічне кредо:

Слайд 4

“ФІЗИКА ЛЮБОВІ” – методика, основною метою якої є розвиток логічного та аналітичного мислення, пізнавальної активності дитини; формування філософсього погляду на життя та навичок самостійного пошуку.

Слайд 5

Слайд 6

НАПРЯМ РОБОТИ: “Групові та індивідуальні форми роботи як засіб підвищення активної діяльності учнів при вивченні фізики”

Слайд 7

Слайд 8

Методичні розробки: Шмідт Ю.М., Поляк С.Ю.«Диференційований підхід до розв’язування задач з фізики», Хмельницький ОІУВ, 1993р.; Поляк С.Ю. «Молекулярно –кінетична теорія ідеального газу, термодинаміка, реальні гази», Хм.,вид. АПВУ, 1998р.; Шмідт Ю.М., Поляк С.Ю. ««Механіка. Опорні конспекти, картки – завдання, відповіді на питання карток – завдань.», Хм.,вид. ОІУД, 1990р. Збірка задач з фізики підвищеної складності з тем МКТ та термодинаміка «Від 50 і більше, або задачі зі смаком фізики», 2010р. Збірка пісень “Фізика любові”,2010р.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Результативність олімпіад з астрономії

Слайд 12

Результативність конкурсів МАН

Слайд 13

ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТА МІЖНАРОДНИХ КОНКУРСІВ Козицька Олена - чотириразова призерка Всеукраїнських конкурсів «Сузір’я» та «Мирний космос». Євтухов Андрій - друге місце на Всеукраїнському заочному конкурсі наукових робіт з кристалографії. Андрушко Катерина та Петрина Лілія - друге місце на Міжнародній конференції «Зоряний шлях» в м. Дніпропетровську (2010 рік). Андрушко Катерина посіла друге місце на Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність» в м. Ужгород (2010)

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

ЕТАПИ ФОРМУВАННЯ КОМПЕТЕНЦІЙ ОСОБИСТОСТІ

Слайд 18

ФІЗИКА ЛЮБОВІ – ФОРМУВАННЯ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ...

Слайд 19

Мы полностью ответственны за свою жизнь, не только за свои действия, но и за свою неспособность действовать. Ирвин Ялом

Слайд 20

МИТТЄВОСТІ ЖИТТЯ

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Слайд 28

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо