X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Я Розповім Вам Історію Фізики!

Завантажити презентацію

Я Розповім Вам Історію Фізики!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА Я Розповім Вам Історію Фізики!

Слайд 2

ІСТОРІЯ Фізика відноситься до числа природних наук, завданням яких є вивчення природи з метою її підпорядкування людині. У давнину слово «фізика») означало природознавство. Згодом природознавство розчленувати на ряд наук: фізику, хімію, астрономію, геологію, біологію, ботаніку і т. д.

Слайд 3

ІСТОРІЯ Накопичення знань про явища природи відбувалося вже в глибокій старовині. Навіть первісні люди, помічаючи риси подібності та відмінності в явищах навколишнього світу, набували зі своєї практики деякі знання про природу. Надалі систематизування накопичених знань призвело до виникнення науки.

Слайд 4

Альбе рт Ейнште йн Альберт Ейнштейн народився 14-го березня 1879-го року в німецькому місті Ульм в єврейській родині. Мешкав у Швейцарії (з 1893), Німеччині (з 1914) і США (з 1933).

Слайд 5

Альбе рт Ейнште йн Створив спеціальну (1905) і загальну (1907—1916) теорії відносності; відкрив закон взаємозв'язку маси і енергії (див. E=mc²). Автор основоположних праць з квантової теорії: ввів поняття фотона встановив закони фотоефекту основний закон фотохімії

Слайд 6

Вимоги до виконання лабораторних робіт з фізики Лабораторні роботи оформлюються в окремому зошиті з кількістю сторінок не менш 48. Зошит повинен бути підписано: назва предмету, П.І.Б учня та клас. Учні повинні готуватися до проведення кожної лабораторної роботи так: з початку лабораторної роботи учень повинен знати тему та мету лабораторної роботи; заздалегідь ознайомитись з теоретичними відомостями та методами дослідження в лабораторній роботі; мати зошит, в який будуть заноситися дані, що отримано під час виконання лабораторної роботи.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика