X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Природничо-гуманітарний коледж Ужгородського університету

Завантажити презентацію

Природничо-гуманітарний коледж Ужгородського університету

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Природничо-гуманітарний коледж Ужгородського Національного Університету

Слайд 2

Природничо-гуманітарний коледж - вищий навчальний заклад 1 рівня акредитації, підпорядкований Міністерству освіти і науки України, створений наказом Міністерства освіти України №103 від 8 квітня 1999 року на базі факультету підготовки молодших спеціалістів (колишній Ужгородський технікум електронних приладів) та спеціалізованої школи при Закарпатському державному університеті без права юридичної особи.

Слайд 3

Структура коледжу Охайний європейський коледж має власний корпус і гуртожиток на 140 місць. Тут діють три комп’ютерні лабораторії, локальна комп’ютерна мережа, кабінети новітніх технологій навчання. Випускники коледжу продовжують навчання на відповідних факультетах УжНУ.

Слайд 4

Студенти мають можливість навчатися в теплих світлих охайних аудиторіях та в ком’ютеризованих лабораторіях.

Слайд 5

Студенти коледжу беруть активну участь у різних олімпіадах та наукових конкурсах обласного та всеукраїнського рівня, що допомагає їм впевнено крокувати в науковій царині, здобувати щораз нові нагороди і розвивати свої таланти.

Слайд 6

Шаповалов Андрій, призер олімпіади з математики який посів 2-ге місце серед 29 учасників із всієї області. Студент напряму «Комп’ютерні науки» Балог Шандор виборов призове місце серед науково-дослідницьких робіт Малої Академії в секції «Економіка».

Слайд 7

Але не одними науковими здобутками студенти ПГК займаються під час навчання… Вони активно беруть участь в різних заходах , які проводяться на базі нашого навчального закладу. В рамках «Тижня комп’ютерних наук» відбулися змагання з «Брейн-рингу», який зумів зацікавити велику кількість людей.

Слайд 8

Боротьба за перше місце точилася між найрозумнішими студентами , які представляли свої групи.

Слайд 9

Свою ерудицію змогли проявити , як студенти та і викладачі, що зійшлися в рівних умовах. Але тут не було переможців чи переможених , адже кожен зумів отримати море позитивних вражень і підняти свій інтелектуальний рівень.

Слайд 10

Важливу роль в студентському самоврядуванні відіграє наукове товариство, яке має на меті популяризувати серед молоді наукові старання. Його члени мають можливість реалізувати себе в науковій діяльності через різні проекти. Завдяки товариству проводяться ряд важливих конференцій, які допомагають студентам здобувати навички та отримувати корисні знання, що в подальшому пригодяться для навчання у вищому навчальному закладі. Проведення конференції в рамках тижня “Ком’ютерних наук”

Слайд 11

Дирекція закладу завжди схвально підтримує ініціативу активістів , що до проведення різного роду інтелектуальних змагань та конференцій. Допомагає здібній молоді у реалізації свого потенціалу та відзначає здобутки, які приносять студенти своєму навчальному закладу.

Слайд 12

Наші чудові викладачі завжди готові допомогти у вирішенні питань пов’язаних з проведенням інтелектуальних вікторин чи конференцій

Слайд 13

Також ми проводимо і спортивні змагання , які допомагають студентам триматися у формі і не здавати лідерських позицій.

Слайд 14

Студенти Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ беруть активну участь у що річних акціях боротьби за чисте довкілля.

Слайд 15

Всі студенти ПГК УжНУ в цей день займаюся прибиранням власних аудиторій та території коледжу.

Слайд 16

Студенти майстерно впоралися з поставленими перед ними завданнями та змогли внести свою частину сил у боротьбі за чисте і охайне довкілля.

Слайд 17

Молоді люди подбали про зелені насадження коледжу, зробивши всі необхідні профілактичні заходи для їхнього відмінного стану, прибрали його пішохідну зону та провели ряд інших необхідних весняних робіт.

Слайд 18

Сподіваємося, дана традиція продовжиться і надалі, адже тільки від нас залежить, яким буде наш коледж і чи зможемо ми зберегти його красу для інших студентів.

Слайд 19

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо