X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Структура роботи міських предметних угрупувань вчителів природничого циклу предметів на 2012-2013 н.р.методист Волков О. В.

Завантажити презентацію

Структура роботи міських предметних угрупувань вчителів природничого циклу предметів на 2012-2013 н.р.методист Волков О. В.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проблемна тема: «Інноваційні підходи до організації роботи з вчителями природничих дисциплін з метою формування вчителя-новатора» Структура роботи міських предметних угрупувань вчителів природничого циклу предметів на 2012-2013 н.р. методист Волков О. В.

Слайд 2

Слайд 3

Міська творча група вчителів біології Проблемна тема : “ Впровадження на уроках біології активних технологій з метою оновлення структури та змісту уроку, покращення якості знань, формування комунікативних навичок учнів ”

Слайд 4

Міська проблемна група вчителів фізики, астрономії Проблемна тема : “  Науково - дослідницька та проектна діяльність учнів як метод наповнення уроку фізики компетентнісним змістом”

Слайд 5

Міська проблемна група вчителів географії, економіки Проблемна тема : “ Формування та вдосконалення професійної компетентності педагога як чинника ефективності освіти з використанням еколого-краєзнавчого матеріалу”

Слайд 6

Міська творча лабораторія вчителів хімії Проблемна тема : “  Активні та інтерактивні методи навчання як шлях створення оптимальних умов для розвитку творчих та розумових здібностей учнів, формування у них високої пізнавальної культури”

Слайд 7

Міська динамічна група вчителів природознавства Проблемна тема : “  Акмеологічний підхід у викладанні природознавства в 5-6 класах як засіб розвитку творчої особистості дитини”

Слайд 8

Конкурс «Учитель року – 2013»

Слайд 9

Інші фахові конкурси

Слайд 10

Щорічні учнівські конкурси

Слайд 11

З новим навчальним роком! Успіхів у вивченні предметів природничого циклу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка