X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗОШИТ З ІНФОРМАТИКИ ДЛЯ 7-го КЛАСУ (ДИДАКТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ, ПРАКТИЧНІ ТА КОНТРОЛЬНІ РОБОТИ

Завантажити презентацію

ЗОШИТ З ІНФОРМАТИКИ ДЛЯ 7-го КЛАСУ (ДИДАКТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ, ПРАКТИЧНІ ТА КОНТРОЛЬНІ РОБОТИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Одеський навчально-виховний комплекс “Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням предметів гуманітарного напрямку - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49” ЗОШИТ З ІНФОРМАТИКИ ДЛЯ 7-го КЛАСУ (ДИДАКТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ, ПРАКТИЧНІ ТА КОНТРОЛЬНІ РОБОТИ) Виконавець: Євтушенко Н. І. вчитель інформатики, спеціаліст вищої категорії. Одеса 2011

Слайд 2

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА над якою працює вчитель інформатики Євтушенко Н.І. Реалізація особистісно-орієнтованої системи контролю рівня навчальних досягнень з інформатики та інформаційних технологій.

Слайд 3

Навчально-дидактичний комплекс з інформатики

Слайд 4

Використання зошита на уроках інформатики дозволяє оптимізувати навчальну діяльності учнів на уроці через: Різноманітні завдання до кожного уроку; заощадження навчального часу уроку при оформленні записів учнями; Допомога вчителю в організації роботи учнів на уроці; оцінки роботи учня на кожному уроці; вивільнення часу вчителя на індивідуальну роботу з учнем.

Слайд 5

Структура зошита 27 практичних вправ для напрацювання практичних навичок учнів на уроці; 3 практичні роботи (обов’язкові для виконання та оцінювання); 4 тематичні роботи.

Слайд 6

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика