X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бершадська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Завантажити презентацію

Бершадська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бершадська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Початкова школа

Слайд 2

Серед мальовничого містечка Бершаді красується триповерхова будівля нашої рідної школи №3. Це вона у вересні 1992 року прийняла під крила перших своїх вихованців. Так народилася ще одна шкільна родина, у якій живуть і навчаються красиві, виховані, розумні, старанні, працелюбні, доброзичливі і дуже талановиті діти. А серед них майже 250 наймолодших ї членів – школяриків 1-4 класів, які спільно з усіма творять історію третьої міської школи. Історію, яка має початок, але не має кінця. Вона в її учнях і в її вчителях.

Слайд 3

1992 – 1993 р.р. народження школи

Слайд 4

Перший дзвінок пролунав 1 вересня, але навчання розпочалося через тиждень. Перші дні для педагогів, батьків, громадськості були днями напруженої праці над завершенням підготовки класних кімнат до прийому учнів. Шкільний поріг переступило 785 учнів, серед них 277 молодших, у тому числі 71 першокласник. Колектив початківців нараховував 11 класоводів: Федоришина Г.П., Маршук О.Г., Швець Л.В., Процепова О.В., Лавренюк Л.В., Менюк К.В., Криворучко З.Я., Чорновол Л.Ф., Суржикова О.В., Боровська Г.В., Рудь Г.І., Пугач О.М. Навчальний заклад очолив Максимчук В.д., його заступники: Шаплавська К.Ю., Островерх В.Д., Будкевич О.М., Костирко В.І. Це був рік формування вчительського та учнівського колективів. Складалась система методичної, навчально-виховної та виховної роботи. Облаштовувались класи-кабінети, кабінети та предметні кафедри.

Слайд 5

1993-1994 р. р. становлення та зростання

Слайд 6

В умовах державності України перед освітою постало завдання підготовки національних кадрів. Початкова школа є першою ланкою у цьому багаторічному процесі і від неї у великій мірі залежить міцність фундаменту загальної освіти. Саме тому пріоритетним напрямком педагогічного колективу у цьому році стала діяльність початкової ланки. Новим обладнанням поповнились її кабінети, облаштовувались коридори та рекреації. Класоводи ((Маршук О.Г., Швець Л.В., Процепова О.В., Лавренюк Г.М., Суржикова О.В., Боровська Г.В., Рудь Г.І., Пугач С.М.) працювали над створенням нових навчальних посібників, наочності, роздаткового матеріалу. Певні напрацювання з’явились у виховній та методичній роботі. Урочисто пройшов 180-річний ювілей з дня народження Т.Г.Шевченка. уроками пам’яті та мужності, зустрічами з ветеранами відзначили учні 50-річчя визволення Бершадщини від фашистських загарбників започатковано творчий конкурс «Юні таланти», з’явились перші традиції – свято Букварика, театралізований новорічний ранок тощо.

Слайд 7

1994-1995 р. р. Дбаємо про розвиток особистості

Слайд 8

Початкова школа – школа індивідуальності та варіативності - такий напрям визначено річним планом. Тому основною проблемою методичного об’єднання вчителів початкових класів стало здійснення індивідуального підходу до всіх дітей незалежно від їхніх здібностей. Її реалізація дозволила здійснити зовнішню диференціацію та вдосконалити внутрішню. На протязі року кожним педагогом розроблено систему різнорівневих завдань, запрацював клас вирівнювання ( класовод Лавренюк Г.М.) Створено та оформлено кімнати “Музична шкатулка “ та “Клуб барвінчат”. Започаткував свою діяльність дитячий вокально – хореографічний ансамбль “Дзвіночок” під керівництвом молодого вчителя музики Миколюк Л.Г.

Слайд 9

1995-1996 р. р. Ще один крок до знань

Слайд 10

Випустивши зі стін початкової школи 75 третьокласників, шкільна родина поповнилась 89 першокласниками та трьома молодими педагогами: Арлачовою С.М., Гордун Т.О. та Нечитайло Н.Б. Створено ще один клас вирівнювання. Успішно пройшла атестація школи. Високими оцінками відзначено роботу колективу під час обласної фронтальної перевірки. Розроблено Статут та розпочато роботу об’єднання молодших школярів. Вперше серед першокласників пройшов конкурс “ Міс лялька”. За результатами досягнень у навчанні 47 учнів 1 – 4 класів нагороджено похвальними листами.

Слайд 11

1996-1997 н. р. П’ятий - ювілейний

Слайд 12

Він був роком кропіткої праці по створенню власного імені – іміджу освітнього закладу. І хоча йому тільки 5 літ від народження, він набуває яскравої індивідуальності, стає помітним серед інших, викликає бажання влаштуватися на роботу чи вчитися саме в ньому. Через рік перші випускники школи закінчать вищі навчальні заклади, а сьогодні шкільна родина поповнилась 94 першокласниками. Сім’я вчителів – початківців поповнилась молодими педагогами Лемець Л.О. та Замковою С.В. У школу прийшла працювати Гуменюк С.К., що очолила ще один клас вирівнювання. Робота методоб’єднання зосереджена над вдосконаленням методичного забезпечення навчально – виховного процесу. Значна роль приділяється індивідуальній роботі з обдарованими дітьми. Вперше всі тематичні лінійки проводяться не на рекреаціях, а в актовій залі, вперше пройшло свято – змагання “ Нумо, хлопці!”

Слайд 13

1997-1998 н. р. Школа вищої педагогічної майстерності

Слайд 14

Розуміючи, що яскраву особистість вихованця може створити тільки така ж особистість педагога, в початковій ланці започатковано діяльність “Школи вищої педагогічної майстерності” . Йде постійний саморозвиток колективу, об’єднаного спільною справою. Якщо у перші п’ять років свого існування основна увага початківців спрямовувалась на розробку системи правил і неухильного їх дотримування всіма членами колективу, то тепер вже можна говорити про професійно грамотний та творчий колектив однодумців, що має свій стиль, дотримується наступності і колективної честі. Звучать імена кращих педагогів Боровської Г.В., Рудь Г.І., Федоришиної Г.П. Їх приклад наслідують молоді колеги Арлачова С.М., Замкова О.В., Процепова О.В . та інші.

Слайд 15

1998-1999 н. р. Небайдужість педагогів спонукає дітей рости вихованими, добрими, милосердними

Слайд 16

1 вересня пролунав перший дзвінок і відкрилась чергова сторінка цікавої, захоплюючої книги, ім’якій – шкільне життя. В цьому році дуже багато подій було вперше. Вперше 1 вересня з новим навчальним роком вітав учнів, батьків, вчителів школи новий її директор В.В. Оніщенко. Вперше принцип зовнішньої диференціації торкнувся не лише початкової школи, а й середньої. На цій основі були укомплектовані три п’ятих класи. У березні 1999 року вийшов перший номер загальношкільної друкованої газети “Калейдоскоп”. Започатковано випуск методичної газети для батьків першокласників “Домашня школа”.

Слайд 17

1999-2000н. р. Рік цільових проектів, новаторства та експериментів

Слайд 18

Колектив школи працював над проблемою “ Створення умов для інтелектуального становлення учнів в процесі розвитку їх позитивних нахилів, здібностей і обдарувань ” . Продовжувалась реалізація цільового проекту “ Гуманізація початкової освіти”. Започатковано ряд нових програм та проектів. Готуючись до переходу на навчання з 6 років, колектив початківців розробив програму “Дошкільник”. В її рамках продовжувала випускатись газета “Домашня школа”. Розпочала роботу “Суботня школа”, консультпункт “Дошкільник”. Творча група на чолі з вчителем – методистом Боровською Г.В. розробила навчально – тематичний цільовий проект “ Читання і розвиток мовлення “. Його мета – формування в учнів 1 – 3 класів уміння та навичок свідомого, правильного, виразного читання вголос і мовчки. Колектив початківців поповнився молодим педагогом – вчителькою англійської мови в початкових класах Кушнір С.В. Створено, обладнано та оформлено кабінет англійської мови, українознавства та ОБЖД для учнів 1 – 3 класів. Вперше проведено загальношкільні олімпіади з математики та української мови серед учнів третіх класів.

Слайд 19

2000 -2001 н. р. Школа – життєвий простір малюка

Слайд 20

Цей рік був особливим не лише тим , що стояв на рубежі двох тисячоліть. Школа готувалась до переходу на новий зміст та термін навчання. Тому першокласниками стали не лише 65 семирічок , а й 58 шестирічок. Різницею було те, що перші працювали за програмою трьохрічної початкової школи, а другі – чотирьохрічної і розміщувались на базі ДНЗ. На базі школи проведено районний семінар вчителів англійської мови, що працюють у початкових класах. В гостях у “англійців” побували також їх колеги з Теплицького району та вчителі англійської мови, що працюють в ДНЗ. Але головною дійовою особою школи був учень. Розвиток творчих здібностей школярів проводився за комплексною програмою “Обдарована дитина”. Організовано пройшли домашні, класні та шкільні олімпіади. Наші вихованці – активні учасники всіх районних заходів. На концертах звучать голоси шкільного ансамблю “ Дзвіночок”. Його учасниця Зубенко Леся стала призером районного конкурсу “Юна принцеса”. Перемогу в одній із номінацій даного конкурсу здобула і Комаріда Крістіна. Продовжувала виходити шкільна газета “Батьки і діти”.

Слайд 21

2001-2002 н. р. Реформа освіти в дії

Слайд 22

Початкова школа стала чотирьохрічною. Розпочався перехід на 12 – річне навчання. Нинішні першокласники стануть випускниками у 2013 році. А з 5 листопада, прийшовши з осінніх канікул, учні 2 – 3 класів замість традиційних чотирьох оцінок (2; 3; 4; 5), одержують за свої усні і письмові відповіді від 1 до 12 балів. У відповідності до нових критеріїв, творчою групою розроблено і матеріали для контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів 1 – 4 класів. Реалізовуючи проект “Здоров’я”, відкрито шкільну поліклініку. Ті, хто вперше переступили поріг школи в день її народження , в нинішньому році уже прощаються з нею. Вперше відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу “Учитель року”. Одне з призових місць зайняла вчителька нашої школи Рудь Г.І. Це творчий, ініціативний педагог, який живе школою та турботами своїх вихованців.

Слайд 23

2002-2003 н. р. Десять років, як десять кроків

Слайд 24

Десятиріччя школи – це блискавична мить на синьому небі. Але разом з тим – це історія життя цілого покоління дітей та їх наставників. “Ювілею школи – десять творчих справ ” – під таким девізом зустрічали молодші школярі день народження свого навчального закладу. Було багато гостей, подарунків, нагород. Розроблено рейтингову систему оцінювання досягнень як учнів, так і класних колективів, цільові проекти “Вчитель року” та “Учень року”. Започатковано роботу міжкласних факультативів з основ наук для учнів 2 – 4 класів. Нові напрямки з’явились у впровадженні інноваційних технологій навчання.

Слайд 25

2003-2004 н. р. Школа І ступеня – це школа радості для дітей, школа творчості для вчителів, школа спокою для батьків.

Слайд 26

Щедрим на різні події та свята для молодших школярів виявився даний навчальний рік. У жовтні вперше пройшли шкільний та районний етапи Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика. Уроками добра і милосердя відзначали школярі 85 – річчя з дня народження великого педагога В.О. Сухомлинського. 14 жовтня відбувся День відкритих дверей для ДНЗ та батьків майбутніх першокласників. У лютому пройшла декада педагогічної майстерності. Розпочали роботу майстер – класи, які ведуть вчителі Рудь Г.І. та Боровська Г.В. Арлачова С.М. стала переможцем районного етапу Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року”. Ювілею Т.Г.Шевченка були присвячені Шевченківські дні, а 60 – річчю визволення Бершадчинни – уроки пам’яті і мужності. Стартував шкільний інтелектуальний конкурс “Розумник”.

Слайд 27

2004-2005 н. р. Школа радості діє

Слайд 28

Початкова школа завершила перехід на новий зміст та структуру навчання. Враховуючи перші результати реформування, основна увага початківців зосереджувалась проблемах підвищення рівня організації навчально – виховного процесу. Вживалися заходи щодо поглиблення гуманізації навчально – виховного процесу, створення сприятливого психологічного мікроклімату для навчання і розвитку кожного учня. Дана робота знайшла своє розкриття у цільовому проекті “ Школа радості ”. Вдосконалювалась робота з дошкільнятами. “ Суботня школа ” стала центром розвитку дитини. В рамках її роботи налагоджено батьківський всеобуч. У березні 2005 року вперше пройшло загальношкільне родинне свято “ Єдина велика родина ” за участю учнів І-ІV класів,їх батьків, вихователів ДНЗ, працівників всіх міських позашкільних заходів.

Слайд 29

2005-2006 н. р. Чергова сходинка зростання

Слайд 30

У цьому році у телевізійному шоу – конкурсі “Самый умный” взяла участь вихованка Лавренюк Г.М. – Пашковська Богдана. Вперше початківці стали учасниками Міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру – 2006”. Створено шкільний Центр творчого та естетичного розвитку дитини “Пізнайко”, на базі якого розпочала свою роботу театральна студія “Гармонія”, яку очолила творча неординарна особистість – педагог Дудник Наталія Леонідівна. У другому етапі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року” І місце виборола Кузовлєва О.В. У квітні пройшли шкільні предметні олімпіади, на цей раз уже з математики, української мови, природознавства, англійської мови, а також інтелектуальний конкурс “Розумник”.

Слайд 31

2006-2007н. р. Здоров’я – найважливіший фактор гармонійного розвитку дитини

Слайд 32

Педагогічний колектив початкових класів продовжував працювати над реалізацією цільового проекту “ Здоров’я”. Продовжувала зміцнюватися база шкільної медичної поліклініки. Придбано інгалятор, проводиться озокеритотерапія, лікувально – профілактична фізкультура, масаж, здійснюється профілактичний полівітамінний курс. Працює стоматологічний кабінет. Йде форма здорового способу життя . Все це сприяє гармонійному розвитку дитини. Молодші школярі не тільки гарно закінчили навчальний рік, отримавши за відмінне навчання 33 Похвальних листи. Вони успішно виступили на загальношкільних предметних олімпіадах, взяли активну участь у конкурсах “ Кенгуру”, ім. П. Яцика. Традиційно, але кожен раз цікаво і по – новому , початківці відзначали всі шкільні свята, , ходили на екскурсії, організовували спортивні змагання тощо.

Слайд 33

2007-2008н. р. П’ятнадцять років – розквіт школи

Слайд 34

15 літ… Для людини – це юність, для школи це – розквіт. Педагогічний колектив у постійному пошуку нових методик, творчих знахідок. Вже вкотре, приймаючи участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу “ Вчитель року ” наші початківці виборюють призові місця. І цей раз перемогу виборола Рєзнік Олена Василівна. А педагогічний колектив став переможцем у регіональному етапі конкурсу “ Школа сприяння здоров’ю”. Трдиційно молодші школярі були активними в інтелектуальних та творчих конкурсах, олімпіадах та спортивних змаганнях. У цьому інтелектуальному році тематичні лінійки поступилися місцем театралізованим виставам “ Осіння казка ”, “ Святий Наум наведе на ум”, “ Ходить світом Миколай ” та інші.

Слайд 35

2008-2009н. р. “Учителями школа стоїть…”

Слайд 36

В цих словах І.Франка криється глибокий зміст, адже саме від учителя залежить майбутнє всієї нації. Це добре розуміє колектив третьої міської. Своєю щоденною кропіткою та творчою працею засівають педагоги в дитячі душі зерна науки, добра та високої моралі, що проростають міцними знаннями та високим гуманізмом. Навчаючи своїх вихованців, вони і самі ні на хвильку не забувають про власний фаховий та методичний ріст. Жоден творчий конкурс у районі не проходить без їх участі. Ось і в цьому році вчитель англійської мови у 1 – 4 класах Кушнір С.В. виборола друге місце у районному етапі фахового конкурсу “ Вчитель року ”. В числі кращих в даному конкурсі на конкурсі “Інтеграція” була і молодий педагог – вчитель музики Омельченко К.В. Школа вже вдруге стає переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу “ Школа сприяння здоров’ю”. Плідним був навчальний рік і для наймолодших членів шкільної родини. 27 учнів 3 – 4 класів закінчили навчальний рік з Похвальними листами, 25 школярів посіли призові місця у шкільних олімпіадах. Учениця 4 – Б класу Олейнікова Яна стала переможцем районного і учасником обласного туру Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

Слайд 37

2009-2010н. р. Досягати Олімпу вчимося разом

Слайд 38

У школі, як і в гарній родині, кожен повинен мати змогу пережити незабутню мить перемоги. А нинішній навчальний рік був багатим на перемоги. Здобуто перемогу на завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу “ Школа сприяння здоров’ю”. Школі, єдиній в районі, в межах регіонального проекту “ Педагогічний експеримент 2008 – 2012 років”, надано статус експериментального навчального закладу обласного рівня. За вагомий внесок в розвиток іміджу освіти України нагороджено дипломом лауреата громадської акції “ Флагман освіти і науки України ” . Приймаючи участь у районних предметних олімпіадах, що відбулись у квітні 2010 року, шкільна команда з учнів 3 – 4 класів виборола чотири перших та два других командних місць. В індивідуальних заліках : - з математики - 4 перших та два других; - з природознавства – 3 других і три третіх; - з англійської мови – 1 перше, 2 других і 2 третіх місця. У районному конкурсі “ Ерудит” четвертокласники вибороли 1перше , 1 друге і три третіх місця. У районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика – два призових місця. У турнірі з розв’язування логічних задач молодші школярі пройшли два тури, а Пугач І. приймала участь у заключному ІІІ турі.

Слайд 39

2010-2011 н. р. Найбільший скарб – наші діти

Слайд 40

Підведено підсумки роботи початкової школи за 10 років, які були періодом реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти. На підсумковій педраді були присутні педагоги, вихователі дитячих садків, батьки. Говорили не лише про досягнуте, але й шукали подальші шляхи реформування освіти. Навчальний рік, як завжди, був щедрим на нагороди. За вагомий внесок у модернізацію національної освіти та участь у Міжнародній виставці “ Сучасні навчальні заклади - 2010” школа нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України. Стала лауреатом громадської акції “ Флагман освіти і науки України ” . Завойовано перші два призових місця у районному етапі Всеукраїнського конкурсу “ Вчитель року ” ( Кузовлєва О.В., Рєзнік О.В.) Не менш вагомі досягнення і у дітей. Серед молодших школярів – 8 переможців і призерів районних олімпіад, які принесли школі 5 перших та 6 других місць; 4 переможці районного конкурсу “Ерудит”, 6 переможців регіональних конкурсів: “ Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу”, “Тарасовими шляхами”, “Український сувенір”. Учень 2 – А класу Садурський Олександр став лауреатом Міжнародного етапу 25 чемпіонату з розв’язування логічних задач.

Слайд 41

2011-2012 н. р. Дорога довжиною у двадцять років

Слайд 42

Аналізуючи пройдений шлях, ми з впевненістю можемо стверджувати, що за 20 літ в освітньому закладі склалась ефективна система навчальної, виховної, методичної, науково – дослідницької роботи. Сьогодні ми маємо свою концепцію розвитку і статут, затверджено символіку: герб, прапор, гімн, запроваджено шкільну форму, діє учнівське та громадське самоврядування. Створено систему роботи з обдарованими дітьми, яка дозволяє досягти вагомих результатів в усіх творчих, спортивних та інтелектуальних конкурсах, змаганнях, олімпіадах. Ось і в цьому році на районній олімпіаді з англійської мови четвертокласники вибороли перші два призових місця, аналогічний результат досягнуто і на олімпіаді з математики. Два перших і два других місця завойовано у районному етапі Всеукраїнського конкурсу з української мови ім. П. Яцика. На найвищу сходинку піднімались молодші школярі у районних конкурсах “Ерудит”, “Попелюшка – 2012”, “Розмалюю писанку”. Із 46 учасників – учнів 2-4 класів – 42 учні вибороли відмінний результат у Міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру”. 151 молодший школяр приймав участь у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі “Колосок”, за що школа відзначена у відповідному наказі Міністерства освіти і науки України. Учень третього класу Садурський О. знову був учасником трьох етапів чергового Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних задач, досягнувши в останньому етапі восьмого результату.

Слайд 43

2012-2013 н. р. Нові стандарти – нова школа

Слайд 44

Розуміючи, що добрий початок – це половина успіху, початківці не тільки належно підготувалися до впровадження нових Державних стандартів початкової загальної освіти, але й упевнено, з гарними результатами стартували на шляху реформування освіти. Всі три перші класи відзначені обласними нагородами за активну участь у регіональній акції “Індивідуальна творча справа “Мій перший найкращий зошит”, а їх класні керівники Бондар О.В., Сметанюк Л.І. та Рєзнік О.В. – за участь в обласному конкурсі “Творча скарбничка”. Та найвищою відзнакою стало те, що за результатами атестаційної експертизи навчальний заклад єдиний в районі атестовано з відзнакою. В цьому чимала заслуга і колективу початкової ланки. Наказом Міністерства освіти і науки України від 23.08.2012 року №945 школу визнано освітньо – інформаційним центром з розвитку Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю та вручено відповідний Сертифікат. Як завжди на базі школи протягом року відбулося ряд семінарів та інших районних заходів, в тому числі і семінар заступників директорів із навчально – виховної роботи. Перемогою увінчалась і участь учнів 1 – 4 класів у шкільних, районних та обласних конкурсах. У ІІ турі олімпіади з англійської мови четвертокласники посіли перші два місця, три перших і по одному другому та третьому місцях з української мови, одне перше – з математики. Перше і третє місця завойовано у районному конкурсі на кращу рукописну книгу, перше місце у конкурсі “Повір у себе”. Учениця 4 – А класу Сусел О. перемогла у всіх чотирьох етапах Всеукраїнського конкурсу “ Людина і ліс ”, а учень 4 – Б класу Підлубний А. за перемогу у Всеукраїнському конкурсі “Ким ти мрієш стати” був нагороджений путівкою в Австралію. В основному найвищими нагородами була відзначена участь всіх 209 учнів 1 – 4 класів, що приймали участь у Міжнародних конкурсах “Кенгуру” та “Колосок”.

Слайд 45

Наша початкова у 2013 – 2014 н.р.

Слайд 46

В початкових класах навчається 246 учнів . З ними працюють 24 педагоги, 11 класних керівників, четверо вчителів, які ведуть уроки грамоти та читання , навчають дітей, що працюють за індивідуальними програмами та є вихователями ГПД; два учителі англійської мови, один – інформатики, один – музики, п’ятеро – фізкультури. З них: вищу кваліфікаційну категорію мають 15 педагогів, першу – 6, троє молодих вчителів ( англійська, музика, інформатика) – спеціалісти. Двом вчителям присвоєно звання “вчитель – методист”, п’ятьом – старший вчитель. До послуг молодших школярів 11 класів – кабінетів, дві спортивні зали, шкільний стадіон, майданчик із штучним покриттям, майданчик для міні – футболу. Крім цього 1 – 4 класи мають власні кабінети англійської мови, інформатики, музики, ігрову кімнату, кабінет, де працює центр розвитку дитини ( театральна студія, хореографічний колектив, гуртки). В школі діє єдина в районі медична поліклініка у складі стоматологічного та масажного кабінетів, кабінет фізпроцедур ( інгаляції, озокеритотерапія, парафінотерапія). У закладі створено всі можливості для використання інформаційно – комунікаційних технологій. Тільки в початкових класах наявна одна стаціонарна та одна переносна мультимедійні дошки, отири плазмових та 8 звичайних телевізори з DVD програвачами.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо