X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Значення гри як методу навчання учнів на уроках історії

Завантажити презентацію

Значення гри як методу навчання учнів на уроках історії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Гра має важливе значення в житті дитини… Якою буде дитина в грі, такою вона буде і в праці, коли виросте. Тому виховання майбутнього діяча відбувається перш за все в грі…” А.С.Макаренко .

Слайд 2

Основні вимоги: - врахувувати вікові, психічні та фізичні особливості дітей при виборі теми і форми; -дотримуватись принципу доступності; -враховувати рівень зацікавленості дітей щодо обраної теми; - створити умови для розвитку інтелектуальних, розумових, творчих здібностей дітей; - залучити до роботи всіх дітей; - застосовувати різні форми і види ігрової діяльності.  

Слайд 3

Для дітей гра – це не тільки розвага, а й праця, яка вимагає певних труднощів, потребує реалізації своїх здібностей. Навчальна гра дозволяє досягти низки важливих цілей: 1).Дидактичних (формування й застосування нових ЗУН, розширення кругозору тощо); 2).Розвиваючих (розвиток пам’яті, мови, розумових процесів – аналізу, співставлення, творчих здібностей). 3).Виховних (виховання самостійності, колективізму, відповідальності, волі, навичок співробітництва та ін).  

Слайд 4

Гра – складне, багатогранне явище, яке дуже важко однозначно трактувати, а тим більше – класифікувати. На сьогодні існує безліч класифікацій ігор за різними ознаками.

Слайд 5

Рольова гра Це маленька вистава,яка розігрується учнями.Її мета-наочно уявити,побачити оживити обставини або події,знайомі учням.

Слайд 6

Ділова гра Імітація в грі реального процесу за допомогою моделі. Наявність спільної ігрової мети Використання гнучкого маштабу часу .

Слайд 7

Вікторина.

Слайд 8

Ігри-загадки. З цим князем вже знайомі ми, Про нього слава між людьми. Він землі батьківські з’єднав, Від ворогів обороняв, Бо мав він надзвичайну силу. І звали князя всі (Данило).

Слайд 9

Фізкультхвилинки.

Слайд 10

Кросворди

Слайд 11

ГЕРАЛЬДИКА ГЕРБ РОДИНИ ДРУМОВИХ (5-А) ГЕРБ РОДИНИ СЛЮСАР(5-А)

Слайд 12

СЕРЕДНЬОВІЧНЕ МІСТО

Слайд 13

СЕРЕДНЬОВІЧНИЙ ЛИЦАРСЬКИЙ ЗАМОК

Слайд 14

Слайд 15

Учитель, який хоче мати високі результати навчання, повинен знати стилі пізнання своїх учнів, покладати це в основу організації спільної діяльності педагога і школярів на уроці.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка