X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Залікова карта 7 кл.

Завантажити презентацію

Залікова карта 7 кл.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Залікова карта 7 кл. Тема 3. Україна та її історія в літературі. Словничок : повість, ідея твору. Підготуй повідомлення про життя, побут, звичаї українців. Напиши міні – твір за однією з тем : “Закони Запорозької Січі”, “Чи виправдана зрада коханням ?”, “Тарас Бульба – національний герой”. Створи добірку ілюстрацій “Природа у повісті “Тарас Бульба”. Підготуй інсценізацію уривку з повісті і разом з друзями презентуй роботу у класі.

Слайд 2

Залікова карта 7 кл Тема 4. Пригоди та фантастика. Створи словничок : парадокс, сатира, іронія, гумор, антитеза, ідеал, детектив, дедукція. Напиши міні – твір за однією з тем : “Подорож Гулівера у наш час”, “Якою повинна бути нормальна держава?”, “Чого навчив мене Свіфт”. Підготуйся до уроку – подорожі до країни Ліліпутії :склади малюнок – схему країни, ілюстрації, добери цитати. Напиши оповідання – детектив (доповни ілюстраціями або оформи коміксами).

Слайд 3

Залікова карта 7 кл Тема 5. Краса чистих людських взаємин. Словничок : новела. “На це варто витрачати час (…? !)”: постав один із знаків і закінчи роботу роздумами з власного досвіду. (За новелою “Останній дюйм” Д.Олдріджа) Напиши твір – роздум за однією з тем : “Як порозумітися з людиною?”, “Їм обом потрібен час…” , “Милосердя : норма життя чи поодинокий випадок?”. Підготуй інсценізацію уривку з новели “Останній листок” О.Генрі.

Слайд 4

Залікова карта 7 кл Тема 6.”Література проти війни.” ”Мистецтво бути людиною” Словничок : оповідання. Збери інформацію для шкільного музею “Участь моїх рідних у Великій Вітчизняній війні”. Напиши твір за однією з тем : “Тих днів не змовкне слава…”, “Доля людини в Другій світовій війні”, “Пам’ять серця про грізну війну”. Створи поетичну сторінку : “Поезія обпалена війною…” . Добери фото, Ілюстрації для оформлення роботи.

Слайд 5

Залікова карта 7 кл. Тема 2 . Героїчне минуле в літературі. Словничок : історичний роман, історичний колорит. Напиши твір - мініатюру за однією з тем : “Таємниця Чорного рицаря”, “Хто творить добро … заслуговує на похвалу” , ”Мужній і шляхетний лицар Айвенго”. Підготуй візитку доби Середньовіччя, в якій презентуй час, традиції, звичаї, побут, одяг Англії ХІІ ст. Проілюструй роботу. Підготуй літературну сторінку “Архаїзми, екзотизми, історизми у мові роману”. Склади анкету головних героїнь або героїв роману.

Слайд 6

Залікова карта 7 кл. Тема 1. Героїчні пісні та балади у світовій літературі. Створи словничок: художній світ, билина, фольклорна балада, літературна балада, художній опис. Створи малюнки – ілюстрації до вивчених билин та балад. Підготуй інсценізацію уривку з вивчених творів. Підготуй літературну сторінку “Моя улюблена балада”, на якій розмісти інформацію про твір, автора, цікаві моменти, ілюстрацію тощо. Напиши міні – твір за однією з тем : “Роль балади в житті людства” , “Якою я уявляю собі сучасну баладу і чому”.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка