X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Залікова карта 6кл.

Завантажити презентацію

Залікова карта 6кл.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Залікова карта 6кл. Тема 1. Міф і література. 1.Уклади словничок літературознавчих понять : міф, міфологія, фантастика, символ. 2. Намалюй найцікавішу розповідь про походження світу. 3.Створи картотеку символів богів – олімпійців. Запиши коментар до кожної картки. 4. З ім’ям Прометея пов’язано декілька крилатих висловів. Запиши їх значення, використовуючи фразеологічний словник. 5. Багато поетів зверталися до образів міфології. Склади збірку поезій, присвячену героям міфів

Слайд 2

Залікова карта 6 кл. Тема 3. Література і моральне вдосконалення людини. 1. Створи словничок: оповідання, засоби комічного, художня деталь, антитеза, гуманізм, реальність, фантастика. 2. Спробуй себе у ролі журналіста. Напиши статтю про події на базарній площі (інтерв’ю, бесіда з героями твору або людьми з натовпу). 3. Створи власні обкладинки до творів Ч. Діккенса та А. Чехова. Склади оповідання за мотивами твору А.Чехова “Товстий та тонкий”, дія якого відбувається у наш час.

Слайд 3

Залікова карта 6кл. Тема 4. Людина в життєвих випробуваннях. Склади словничок: роман, пригоди, робінзонада, пейзаж, головний герой. Склади і проведи заочну подорож островом Робінзона(використовуй малюнки, схеми, цитати з роману “Робінзон Крузо”) Склади уявний діалог” Розмова з Робінзоном Крузо.” Склади ілюстровану схему “Ідеал людини Ж.Верна” Вирішення теми золота у оповіданні “Жага до життя”.(Напиши виступ на засіданні літ. гуртка) Спробуй написати присвяту герою – мандрівнику.

Слайд 4

Залікова карта 6кл. Тема 5. Людина та її світ. Склади словничок: новела, притча, казка, символ, алегорія. Підготуй повідомлення на тему: “Чи є у людей, зображених Р. Бредбері , шанс змінитися на краще.” Створи колаж до казки “Маленький принц” (групова робота). Напиши невеличке оповідання про майбутнє. Яким ти його уявляєш? Яким буде суспільство? Які проблеми хвилюватимуть людство?

Слайд 5

Залікова карта 6кл. Тема 2. Байка у світовій літературі. 1.Словничок : байка, алегорія, езопова мова. 2.Спробуйте свої можливості байкаря. Складіть свою байку (віршовану або прозову). 3.Створіть обкладинку книги “Байки І. А . Крилова” ( Езопа , Лафонтена). 4. Створіть у “Щоденнику читача “ картотеку влучних виразів з байок. Використовуйте їх у своїй мові та у творчих роботах.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка