X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
сучасний ідеальний учитель

Завантажити презентацію

сучасний ідеальний учитель

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Сучасний ідеальний учитель” Виконав: студент групи 1АПО Кирильчук Сергій

Слайд 2

Професія учителя одна з самих шанованих, почесних і відповідальних професій. Можна сказати, що учитель створює майбутнє країни, оскільки від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання.

Слайд 3

Вихованням і навчанням можуть займатися люди з схильністю і любов'ю до цієї справи. Учитель повинен любити і передавати свої знання іншим, захоплюватися самим процесом навчання і виховання людини. Успіх педагогічної діяльності багато в чому залежить : Робота учителя пред'являє великі вимоги до його особи. Учитель працює з усім класом, і йому необхідно тримати у полі зору багатьох учнів. Він повинен уміти помічати усі зміни в їх поведінці.

Слайд 4

Педагогічна діяльність вимагає від людини певних вольових якостей : витримки, терпіння, послідовності, наполегливості, самовладання. Учитель зобов'язаний контролювати свою поведінку, управляти нею. Дуже важлива в професії учителя мова, яка повинна відрізнятися виразністю, емоційністю, переконливістю. Учитель повинен уміти висловлювати свої думки грамотно, ясно, просто, зрозуміло для учнів. Окрім перерахованих професійних якостей учитель повинен мати здібності до певної галузі науки (до математики, фізики, літератури і т.д.).

Слайд 5

Ця професія вічна. Як би не мінялося суспільство, як би далеко не йшло воно у своєму розвитку, без учителя воно ніколи не обійдеться. В майбутньому зникнуть деякі професії, але учителі будуть завжди. Учні вчаться у вчителя багато чому: а це означає, що учитель повинен мати усі ці якості. Учитель вічний учень. Цілеспрямовано, невпинно треба працювати над собою. І так буде завжди!

Слайд 6

Образ ідеального сучасного педагога очима учнів

Слайд 7

Якості які б хотілось щоб мав кожний сучасний учитель: Справедливість Доброзичливість Володіння предметом Відповідальність Бажанння вдосконалюватися Компетентність Тактовність Об’єктивність Людяність Доброта Дисциплінованість Стриманість Вимогливість Працелюбність Наполегливість Порядність Терпимість Винахідливість Чесність Чуйність Оптимізм

Слайд 8

Сучасний учитель

Слайд 9

Ідеальний вчитель повинен бути; розуміючим (75%); поважає своїх учнів (53%); уважним, готовим надати допомогу, підтримати у важку хвилину (35%); справедливим у вимогах (80%) - «не кричати на своїх учнів», «карати тих, хто заважає іншим на уроці», «інтелігентним, освіченим» (45%); вміє доступно викладати матеріал (49%); бути стриманим, тактовним; не лізти в особисте життя дітей; вміє знайти з учнями спільну мову (19 %); бути авторитетом, прикладом для школярів, але не ставити за мету стежити за ними; з ним (вчителем) можна поділитися радістю або розповісти про неприємності і бути впевненим, що про це не дізнається вся школа (10%); красивим, добрим ( 23%); мати почуття гумору (40%); не говорити погано про оточуючих його людей; не запізнюватися на уроки.

Слайд 10

Якості учителя з яким краще не працювати в школі: 1. Агресивний, грубий, ображає учнів, застосовує фізичну силу, нетактовний, використовує свою владу над учнем.  2. Безвідповідальний, ненавидить учнів і роботу. 3.Необєктивний, несправедливий, оцінює не знання, а поведінку.  4. Егоїстичний, має улюбленців.  5.Не вміє вислухати, зрозуміти учня, не поважає учня, не визнає права учня на свою думку, нетерпимий.  6.Не здатний зацікавити предметом, вирішувати методичні та педагогічні проблеми.  7.Не знає свій предмет, має обмеженим кругозором.  8.Не впевнений у собі, пасивний, замкнутий, не вміє постояти за себе.  9. Не творчо працює. 

Слайд 11

Учитель – це покликання, учительство – це служіння, а не робота. Тому вчитель повинен працювати не заради заробітку, не для виживання або прожитку, а для виконання своєї місії на землі. Тому ідеальний учитель – це такий, для якого вчительство –  сенс життя. Його вища користь – бути затребуваним, бажати й уміти віддаватись процесу, не чекаючи нічого взамін. Справа вчителя – навчати, а справа суспільства – дати вчителю гідні кошти до існування.

Слайд 12

Отже, вчитель любить дітей, добрий, справедливий, має почуття гумору. Звичайно, він обов'язково повинен знати дитячу психологію, розуміти душу дитини і вміти ставити собі запитання: «А чи завжди я правий? Хороший вчитель має бути зразком вихованості і культури поведінки; грубість крики, образи в школі недопустимі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка