X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Шляхи розвитку творчої особистості учнів

Завантажити презентацію

Шляхи розвитку творчої особистості учнів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Шляхи розвитку творчої особистості учнів Засідання методичного об’єднання класних керівників

Слайд 2

Мета Визначити роль класного курівника у виявленні творчих особистостей; З’ясувати шляхи розвитку творчої особистості; Розповісти про результати роботи над згаданою проблемою на нараді при директору, запланувати подальші шляхи роботи.

Слайд 3

Питання для обговорення Як влаштувати педагогічний процес, щоб виховати творчу особистість; Яким має бути учитель, щоб виховати творчу особистість; Методи творчої діяльності в сучасній педагогіці.

Слайд 4

Робота в творчих групах Роль класного керівника у виявленні творчих особистостей. Шляхи розвитку творчої особистості у навчальній та позакласній діяльності. Творчий учитель – який він.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

1 група

Слайд 9

1 група

Слайд 10

2 група Діагностика - виявлення обдарованих учнів (тести, співбесіди, консультації з батьками, психологом, анкетування, класні години «Розкажи мені про себе», «Мої захоплення» тощо); Складання Індивідуальної програми розвитку особистості (згідно з психологічними, фізичними і моральними здібностями); Інтерактивні прийоми на уроці і диференційний підхід; Робота учнів в МАН; Робота з батьками (лекторій, заохочення батьками творчих дітей тощо). Етапи розвитку творчого потенціалу учнів

Слайд 11

Рішення методичного об’єднання класних керівників Продовжити роботу творчих груп у напрямках, розглянутих на методичному об'єднанні. Проаналізувати й узагальнити шляхи розвитку творчої особистості учня в начальній і позакласній діяльності та заслухати на нараді в присутності директора. Підготувати питання для дискусії на тему «Інноваційні шляхи розвитку творчої особистості».

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка