X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Організація виробничої практики учнів на робочих місцях виробництва» (вступний

Завантажити презентацію

Організація виробничої практики учнів на робочих місцях виробництва» (вступний

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

виховання в учнів свідомої дисципліни, бережливого відношення до інструментів та обладнання, товариської взаємодопомоги; закріплення і удосконалення професійних знань, умінь і навичок по обраній професії; накопичення досвіду самостійної роботи по 1-2 розрядах; набуття стійких навичок при роботі на сучасному обладнанні; вивчення виробничої технології, технічної документації; формування умінь узгоджувати свою роботу з роботою товаришів по бригаді; удосконалення навичок самоконтролю і взаємоконтролю; формування професійних якостей, швидкості реакції, координації і узгодженості дій,охайності, вміння розпізнати несправне обладнання та інструмент.

Слайд 3

ЗАГОТІВКА ОБШИВОК З РІЗНИХ МАТЕРІАЛІВ; ВИГОТОВЛЕННЯ НИТКОВИХ ПЕТЕЛЬ; ОБРОБКА СТОЛОВОЇ БІЛИЗНИ,ПОСТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ,ПІДКЛАДКИ, ПІДКЛАДКИ КИШЕНЬ,ПРОКЛАДОК; ОБТЯГУВАННЯ ГУДЗИКІВ; ПІДРІЗУВАННЯ ШВІВ ОБТОЧУВАННЯ; ПРИКРІПЛЕННЯ ШВІВ ПІДКЛАДОК,ПРОКЛАДОК ДО ШВІВ ВЕРХУ; ДУБЛЮВАННЯ ДЕТАЛЕЙ,РОЗСІЧЕННЯ КРАЇВ ДЕТАЛЕЙ ШВІВ; З`ЄДНАННЯ ВІШАЛОК З ДЕТАЛЯМИ ВИРОБУ,ОЗДОБЛЮВАЛЬНОЇ ФУРНІТУРИ З ВИРОБОМ,ДЕТАЛЯМИ; ЧИСТКА ДЕТАЛЕЙ ТА ВИРОБУ СПЕЦЩІТКОЙ АБОХІМІЧНИМ СКЛАДОМ.

Слайд 4

Кваліфікаційні вимоги ШВАЧКА ПОВИННА знати : МЕТОДИ ТА ПРИЙОМИ ВИКОНАННЯ ПРОСТИХ ОПЕРАЦІЙ ; ПРИНЦИПИ РОБОТИ УСТАТКУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ

Слайд 5

ШВАЧКА повинна ВМІТИ : НА МАШИНАХ АБО ВРУЧНУ ПРОСТІ ОПЕРАЦІЇ З ПОШИТТЯ ВИРОБІВ З РІЗНИХ МАТЕРІАЛІВ; КОНТРОЛЮВАТИ ЯКІСТЬ КРОЮ,ВІДПОВІДНІСТЬ ФУРНІТУРИ КОЛЬОРУ ТА ПРИЗНАЧЕННЮ ВИРОБУ

Слайд 6

1- попередження та усунення дефектів продукції; 2 – пристосувати передові методи праці

Слайд 7

що входить до робочого інструменту? передавати ножиці треба вперед… чим повинно бути оснащене робоче місце ? чим користуються на ґудзиковій машині для захисту очей? Довжина машинної закріпки дорівнює… Відстань від очей до оброблювальної деталі дорівнює… Повторювані однорідні стібки утворюють… Що таке обшивання?

Слайд 8

зволожувати вироби необхідно… Де повинна знаходитись праска? … захищає оброблювальні деталі від лас та опалів. ВТО з виворітної сторони виконують…,а з лицьової сторони…

Слайд 9

1.Заземлення це : • навмисне з’єднання напруги з землею; • ізоляція оголених проводів; • навмисне з’єднання напруги з підлогою. 2.Користуватися при звільненні потерпілого від струмоведучих частин потрібно: • будь – яким предметом; • сухою палицею або сухим діелектричним предметом; • відтягуючи потерпілого за частини його тіла. 3.Що використовується для захисту органів дихання від газів? • ватно-марлева пов’язка; • протигаз; • рукав одягу 4.Чим гасити палаюче електрообладнання: водою; пінним вогнегасником; порошковим вогнегасником. 5.Яка напруга вважається умовно безпечною? 12 В; 20 В; 220 В. 6. Яке приміщення більш електронебезпечне ? сухе; вологе.

Слайд 10

7.Який інструмент дозволяється використовувати при роботі? справний; пошкоджений; дефектний. 8. Що треба зробити перед початком роботи? промити інструмент; вдягти спецодяг; отримати завдання. 9.Чому не можна дивитися на електрозварювання без захисного скла? може бути запаморочення; можуть бути опіки очей; це може викликати блювоту. 10.На який час влітку накладається джгут? до 2-х годин; 30 хв.; до 4-х годин. 11.Як зупинити кровотечу? накласти тугу пов’язку; прикласти вату; залити рану йодом. 12.Де повинні знаходитись непотрібні для роботи інструменти та матеріали? на робочій поверхні; у спеціально відведеному місці; на підлозі.  

Слайд 11

Міністерство освіти і науки України Головне управління освіти і науки Державний навчальний заклад Артемівський професійний ліцей    ЩОДЕННИК обліку навчально – виробничих робіт під час навчання учнів в цехах підприємств (будов)   на ____________________________________________ назва підприємства уч.____________________________________________ прізвище, ім’я, по батькові група № _______________________________________ професія, спеціальність   Майстер виробничого навчання __________________ прізвище, ім'я, по батькові     Початок практики «____» _________________ 201__р.   Кінець практики «____» _________________ 201__р.        

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка