Організація виробничої практики учнів на робочих місцях виробництва» (вступний
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
виховання в учнів свідомої дисципліни, бережливого відношення до інструментів та обладнання, товариської взаємодопомоги; закріплення і удосконалення професійних знань, умінь і навичок по обраній професії; накопичення досвіду самостійної роботи по 1-2 розрядах; набуття стійких навичок при роботі на сучасному обладнанні; вивчення виробничої технології, технічної документації; формування умінь узгоджувати свою роботу з роботою товаришів по бригаді; удосконалення навичок самоконтролю і взаємоконтролю; формування професійних якостей, швидкості реакції, координації і узгодженості дій,охайності, вміння розпізнати несправне обладнання та інструмент.
ЗАГОТІВКА ОБШИВОК З РІЗНИХ МАТЕРІАЛІВ; ВИГОТОВЛЕННЯ НИТКОВИХ ПЕТЕЛЬ; ОБРОБКА СТОЛОВОЇ БІЛИЗНИ,ПОСТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ,ПІДКЛАДКИ, ПІДКЛАДКИ КИШЕНЬ,ПРОКЛАДОК; ОБТЯГУВАННЯ ГУДЗИКІВ; ПІДРІЗУВАННЯ ШВІВ ОБТОЧУВАННЯ; ПРИКРІПЛЕННЯ ШВІВ ПІДКЛАДОК,ПРОКЛАДОК ДО ШВІВ ВЕРХУ; ДУБЛЮВАННЯ ДЕТАЛЕЙ,РОЗСІЧЕННЯ КРАЇВ ДЕТАЛЕЙ ШВІВ; З`ЄДНАННЯ ВІШАЛОК З ДЕТАЛЯМИ ВИРОБУ,ОЗДОБЛЮВАЛЬНОЇ ФУРНІТУРИ З ВИРОБОМ,ДЕТАЛЯМИ; ЧИСТКА ДЕТАЛЕЙ ТА ВИРОБУ СПЕЦЩІТКОЙ АБОХІМІЧНИМ СКЛАДОМ.
Кваліфікаційні вимоги ШВАЧКА ПОВИННА знати : МЕТОДИ ТА ПРИЙОМИ ВИКОНАННЯ ПРОСТИХ ОПЕРАЦІЙ ; ПРИНЦИПИ РОБОТИ УСТАТКУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ
ШВАЧКА повинна ВМІТИ : НА МАШИНАХ АБО ВРУЧНУ ПРОСТІ ОПЕРАЦІЇ З ПОШИТТЯ ВИРОБІВ З РІЗНИХ МАТЕРІАЛІВ; КОНТРОЛЮВАТИ ЯКІСТЬ КРОЮ,ВІДПОВІДНІСТЬ ФУРНІТУРИ КОЛЬОРУ ТА ПРИЗНАЧЕННЮ ВИРОБУ
що входить до робочого інструменту? передавати ножиці треба вперед… чим повинно бути оснащене робоче місце ? чим користуються на ґудзиковій машині для захисту очей? Довжина машинної закріпки дорівнює… Відстань від очей до оброблювальної деталі дорівнює… Повторювані однорідні стібки утворюють… Що таке обшивання?
зволожувати вироби необхідно… Де повинна знаходитись праска? … захищає оброблювальні деталі від лас та опалів. ВТО з виворітної сторони виконують…,а з лицьової сторони…
1.Заземлення це : • навмисне з’єднання напруги з землею; • ізоляція оголених проводів; • навмисне з’єднання напруги з підлогою. 2.Користуватися при звільненні потерпілого від струмоведучих частин потрібно: • будь – яким предметом; • сухою палицею або сухим діелектричним предметом; • відтягуючи потерпілого за частини його тіла. 3.Що використовується для захисту органів дихання від газів? • ватно-марлева пов’язка; • протигаз; • рукав одягу 4.Чим гасити палаюче електрообладнання: водою; пінним вогнегасником; порошковим вогнегасником. 5.Яка напруга вважається умовно безпечною? 12 В; 20 В; 220 В. 6. Яке приміщення більш електронебезпечне ? сухе; вологе.
7.Який інструмент дозволяється використовувати при роботі? справний; пошкоджений; дефектний. 8. Що треба зробити перед початком роботи? промити інструмент; вдягти спецодяг; отримати завдання. 9.Чому не можна дивитися на електрозварювання без захисного скла? може бути запаморочення; можуть бути опіки очей; це може викликати блювоту. 10.На який час влітку накладається джгут? до 2-х годин; 30 хв.; до 4-х годин. 11.Як зупинити кровотечу? накласти тугу пов’язку; прикласти вату; залити рану йодом. 12.Де повинні знаходитись непотрібні для роботи інструменти та матеріали? на робочій поверхні; у спеціально відведеному місці; на підлозі.
Міністерство освіти і науки України Головне управління освіти і науки Державний навчальний заклад Артемівський професійний ліцей ЩОДЕННИК обліку навчально – виробничих робіт під час навчання учнів в цехах підприємств (будов) на ____________________________________________ назва підприємства уч.____________________________________________ прізвище, ім’я, по батькові група № _______________________________________ професія, спеціальність Майстер виробничого навчання __________________ прізвище, ім'я, по батькові Початок практики «____» _________________ 201__р. Кінець практики «____» _________________ 201__р.
Схожі презентації
Категорії