X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Організація роботи педагогічних працівників щодо оновлення та поповнення КМЗ із предметів і професій в ліцеї

Завантажити презентацію

Організація роботи педагогічних працівників щодо оновлення та поповнення КМЗ із предметів і професій в ліцеї

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Організація роботи педагогічних працівників щодо оновлення та поповнення КМЗ із предметів і професій в ліцеї Підготувала методист Любарського професійного ліцею Лавренюк Т. К.

Слайд 2

Комплексне методичне забезпечення професійно-технічного навчального закладу (ПТНЗ) – це розробка та створення оптимальної системи навчально-методичної документації й засобів навчання, необхідних для повного та якісного навчання з професій в межах програми та відведеного навчальним планом часу.

Слайд 3

Для чого створюємо КМЗ? Комплексне методичне забезпечення ПТНЗ з певної професії покликане давати повну уяву про забезпеченість навчально-методичними засобами для підготовки певної кількості кваліфікованих робітників з даної професії при одночасному навчанні за визначеними навчальним планом і програмою, щоб не допускалося зайвого дублювання окремих навчальних засобів та літератури.

Слайд 4

Що входить у КМЗ?

Слайд 5

Методична організація роботи зі створення КМЗ Проведення роботи з комплексно-методичного забезпечення навчально-виробничого процесу засобами навчання (наприклад: створення тестових завдань за будь-яким розділом ); розробка методичних рекомендацій щодо проведення лабораторно-практичних робіт, написпння дипломних робіт тощо; Розробка робочих зошитів, методичних посібників та розробок уроків; проведення конкурсів – оглядів кабінетів, майстерень; проведення методичних виставок по насиченню комплексно – методичного забезпечення кабінетів, майстерень або презентація кабінету; атестація педпрацівників; творчі звіти МК.

Слайд 6

Організація виставок

Слайд 7

Підготовка до відкритих уроків

Слайд 8

Робота МК щодо оновлення та створення КМЗ

Слайд 9

Щорічні творчі звіти МК

Слайд 10

Творчі звіти педпрацівників, що атестуються

Слайд 11

Методичну роботу з педагогічними кадрами я спрямовую на формування професійної компетентності, вироблення інноваційного стилю діяльності, підготовки викладачів та майстрів в/н до пошукової діяльності, впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій. Висновок

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка