ОБЖ (Основи безпеки життєдіяльності)

Презентації з основ безпека життєдіяльності - важливий предмет, уявлення про котрий повинна мати кожна розумна людина. Однак, найчастіше ця корисна дисципліна викладається нудно, і того знань про неї у школярів практично немає. Для того, щоб дійсно зацікавити учнів у вивченні цього предмета, використовують мультимедійні презентації з ОБЖ.
Стандартна презентація з ОБЖ складається з декількох слайдів, зроблених зазвичай у програмі PowerPoint. У ній доступно і барвисто описуються складні теоретичні речі, які необхідно знати кожному (наприклад , як за захиститися під час смерчу або грози). Велика кількість картинок, анімація і звуковий супровід допомагають скласти цілісне уявлення про той чи інший розділі науки.
Крім того, такий наочний матеріал можна використовувати не тільки на відкритих уроках, а й на звичайних, так як він допомагає урізноманітнити весь навчальний процес. Електронна презентація може бути корисна як учням, так і просто допитливим людям, які цікавляться охороною безпеки життєдіяльності і хочуть знати більше, ніж написано в звичайних підручниках.

Елементи 301—350 із 647.