X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Причини травматизму

Завантажити презентацію

Причини травматизму

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація до уроку Охорони праці в 72 групі Красноокнянського ВДНЗ

Слайд 2

Будь-який рух має відгук у природі, море змінюється із-за одного єдиного каменя. І у питаннях благодаті будь-який людський вчинок має вплив на інших людей. Отже, у світі немає нічого несуттєвого. Б.Паскаль

Слайд 3

1. Поняття про виробничий травматизм і профзахворювання. 2. Основні причини нещасних випадків на виробництві: 2.1. організаційні; 2.2. санітарно-гігієнічні; 2.3. психофізіологічні; 2.4. технічні. 3. Основні заходи запобігання травматизму та професійним захворюванням на виробництві.

Слайд 4

Одним із основних показників стану охорони праці є рівень виробничого травматизму та професійної захворюваності. Аналіз стану виробничого травматизму та професійних захворювань в Україні за 9 місяців 2013 року свідчить : надійшло 8409 повідомлень про нещасні випадки на виробництві, в яких постраждало 8670 осіб, в т.ч. 1200 - із смертельним наслідком. За період 9 місяців 201року проведено розслідування: - 148 групових нещасних випадків; - 506 нещасних випадків із смертельним наслідком; - 713 випадках смерті на підприємстві; - 1192 нещасних випадків з можливою інвалідністю; - 6102 інших випадків.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Виробнича травма – це травма, отримана працівником на виробництві внаслідок недотримання вимог охорони праці. Нещасні випадки на виробництві – це травми, гострі професійні захворювання та отруєння, теплові удари, ураження електричним струмом, ушкодження внаслідок аварій, пожеж.

Слайд 9

організаційні; технічні; санітарно-гігієнічні; психофізіологічні

Слайд 10

1. Які причини найчастіше спонукають до виникнення виробничого травматизму? 2. Найтиповіші професійні захворювання для вашої професії. 3. Яка роль працівника в попередженні виробничого травматизму?

Слайд 11

Побажання учням: щоб ви на своїх робочих місцях ніколи не зазнали впливу шкідливих виробничих факторів і мали високу працездатність протягом всього трудового періоду.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)