X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
УРОК ЗАРАДИ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ

Завантажити презентацію

УРОК ЗАРАДИ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК ЗАРАДИ ЖИТТЯ…

Слайд 2

Дуже небезпечний та підступний вірус на ім’я ВІЛ вирішив панувати на землі.

Слайд 3

Він розробив підступний план – створити цілу армію вірусів і захопити як можна більше людських організмів.

Слайд 4

Вірус ВІЛ шукає шляхи проникнення в людський організм.

Слайд 5

Підступний вірус обрав для себе три дуже прості але дієві шляхи.

Слайд 6

Але і цього йому здалося замало і він вирішив пограти з людьми в хованки 0-6міс 6міс.-12років 6міс.- 2роки “Період вікна” “”Безсимтомний період” “Стадія СНІД”

Слайд 7

Сховавшись у шприці, викинутому людиною, в організмі якої вже є вірус ВІЛ, він чекає слушного моменту

Слайд 8

„ Все одно, хто підніме цей шприц – прибиральник або дитина, яка вирішила погратися в лікаря, але якщо ним вколотися…”

Слайд 9

Так і сталося: підійшла людина (скільки їй років – невідомо), підняла шприц і ненавмисно вкололася ним.

Слайд 10

І ВІЛ, який жив у залишках крові, що була на шприці, зразу ж потрапив у кровоносні судини людини. Отже, ВІЛ блукає кровоносними судинами. Він шукає помічника для того, щоб здійснити свої підступні наміри.

Слайд 11

Але раптом його побачили антитіла. Антитіла – це воїни імунної системи організму, системи, яка захищає людину від різних хвороб, а самі антитіла борються з інфекціями, що потрапляють до організму людини. Антитіла знають, що вірус ВІЛ дуже небезпечний для організму, який вони охороняють. Антитіла захоплюють ВІЛа … і ведуть його до імунної системи, щоб знищити.

Слайд 12

Дорогою ВІЛ бачив Т-лімфоцит – добру кров’яну клітину, яка теж є помічником організму і подумав: „ Ось хто стане моїм помічником. ВІЛ, набравшись хоробрості, знищує антитіла і проникає у добру клітину Т-лімфоцит: “Не бійся люб’язний Т-лімфоците, тобі не буде боляче, майже не буде…”

Слайд 13

І Т-лімфоцит починає змінюватись… Добра кров’яна клітина перетворюється на могутнього помічника ВІЛ.

Слайд 14

Під керівництвом підступного ВІЛа перетворений Т-лімфоцит починає виробляти маленькі копії ВІЛа. Кількість вірусів – копій ВІЛа – в крові більшає, вони зростають, збираючись у могутнє військо. Для того, щоб набиратися сили, вони розпочинають своє полювання на інші клітини. Деякі з них перетворюють захоплені клітини на „сейфи” і ховаються в них про всяк випадок, щоб їх не знайшли ліки. Копій ВІЛа стає так багато, що вони перетворюються на велике могутнє військо і розпочинають штурм імунної системи організму людини. А інфікована людина навіть не здогадується про це.

Слайд 15

Упродовж довгого часу йде запекла боротьба ворогуючих сторін – воїни імунної системи – антитіла – борються з військом ВІЛа.

Слайд 16

Минає декілька років. Виснажені антитіла гинуть у вирішальній битві… Імунну систему ВІЛ бере у полон. Страждають різні органи людини – серце, легені, печінка, нирки. Різні важкі хвороби розвиваються в організмі людини. Починаються довгі дні хвороби, яка називається СНІД…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)