X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Урок основ здоров’я

Завантажити презентацію

Урок основ здоров’я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок основ здоров’я в 4 класі

Слайд 2

Наш девіз: Хто здоровий, той сміється. Все йому в житті вдається. Він долає всі вершини,- Це ж прекрасно для людини.

Слайд 3

Правила роботи на уроці - бути активними; - уважно слухати один одного; - висловлюватись чітко та зрозуміло; - поважати думку іншого.

Слайд 4

Проблемна ситуація Ліворуч підеш – велике багатство знайдеш, та здоров’я загубиш Прямо підеш – нічого не знайдеш, але здоров’я збережеш Праворуч підеш – половину багатства знайдеш і половину здоров’я загубиш

Слайд 5

Загадка Червоний півень по жердині скаче, Своїм гребенем величається, а як торкнешся, то кусається. Якщо в квартиру зайде цей гість, то все дотла він з’їсть.

Слайд 6

Слайд 7

Тема : Правила поведінки у випадку виникнення пожежі вдома та у сусідів

Слайд 8

Асоціативна павутинка ПОЖЕЖА вогонь дим іскра попіл біль жертви горе небезпека

Слайд 9

МОЗКОВИЙ ШТУРМ ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ *пустощі дітей з вогнем; *від вибуху або загоряння хімічних речовин; *залишений ввімкнутий електроприлад; *від жарини, що впала на підлогу з печі; *необережне поводження з вогнем та інші.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Складіть із розсипаних слів речення і дізнаєтеся про найважливіші правила поведінки під час пожежі. 1. Найголовніше під час пожежі - не піддаватись паніці. 2. Під час пожежі в будинку не можна відчиняти вікна . Робота в групах

Слайд 13

Правильно набери номер 101. Чітко вкажи адресу (вулицю, дім, квартиру). Повідом своє ім’я та прізвище. Скажи , з якої причини сталася пожежа, що загорілося, чи є постраждалі. ГРА “Телефонуй 101”

Слайд 14

Перша група . Скласти план дій під час пожежі вдома. Друга група. Скласти план дій під час виникнення пожежі в сусідів.

Слайд 15

Ситуація. Вчись діяти

Слайд 16

Робота в зошиті Виконайте завдання на сторінці 22 - 23

Слайд 17

Прикрасимо новорічну ялинку!

Слайд 18

Погляньте, малята, на цей сірничок: Коричнева голівка, дерев’яний бочок. На вигляд – звичайний: тонкий і малий. Буває він добрий, буває і злий. Він може зігріти, зварити обід. Він плавить метал і розтоплює лід. А може і ліс велетенський спалити, Майно і будинок увесь спопелити. Малята, ви будьте з вогнем обережні І вивчіть всі правила протипожежні!

Слайд 19

Бажаємо усім міцного здоров’я!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)