X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив телебачення і комп’ютера на здоров’я

Завантажити презентацію

Вплив телебачення і комп’ютера на здоров’я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Тема: ВПЛИВ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І КОМП'ЮТЕРА НА ЗДОРОВ´Я

Слайд 3

Телевізор і комп`ютер: друзі чи вороги?

Слайд 4

Український підліток проводить біля телевізора 3-5 годин на добу ; польський - 2-4 години на добу, у вихідні – до 5 годин. У США телевізору діти присвячують більше часу, ніж навчанню. У Швеції учні впродовж 10 років навчання проводять 18 тис. годин перед телевізором.

Слайд 5

Телевізор і комп`ютер: друзі чи вороги?

Слайд 6

Спрогнозуйте, як може змінитися здоров`я дитини, яка постійно сидить перед телевізором із бутербродом, газованою водою та чіпсами?

Слайд 7

Спрогнозуйте, як виглядає та поводить себе підліток, який щодня грає на комп`ютері по 2-3 години замість виконання домашнього завдання та прогулянки?

Слайд 8

Сьогодні я дізнався… Найбільше мені сподобалось… На все життя я запам`ятав…

Слайд 9

Домашнє завдання: Прочитати п. 15 підручника. Виконати вправи в робочому зошиті (с. 32-33). * Скласти власну пам`ятку щодо перегляду телепередач. Сайт “Онландія – безпечна вебкраїна” https://onlandia.org.ua/

Слайд 10

Кажімо більше ніжних слів Знайомим, друзям і коханим. Нехай комусь тепліше стане Від зливи наших почуттів. Нехай тих слів солодкий мед Чиюсь загоїть рану, (Чи перший біль, чи то останній) Коли б то знати наперед, Кажімо більше ніжних слів, Комусь всміхаймось ненароком То не життя людське коротке, Короткі в нас слова черстві! Кажімо більше ніжних слів!

Слайд 11

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)