X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комп'ютерна мережа

Завантажити презентацію

Комп'ютерна мережа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Комп'ютерна мережа - це система зв'язку між двома чи більшою кількістю комп'ютерів.

Слайд 3

Класифікація мереж: За територіальним розміщенням: Локальні (об'єднують невелику кількість комп'ютерів у межах однієї організації) Регіональні (об'єднують локальні мережі в межах певного регіону: області, району, міста) Глобальні (охоплюють велику кількість мереж на території окремих країн, континентів)

Слайд 4

За призначенням: Інформаційні (за допомогою яких можна отримувати інформацію з різних джерел) Обчислювальні (для проведення обчислень на комп'ютерах мережі) Інформаційно-обчислювальні (комбіновані)

Слайд 5

За типом: Однорангові (мережі, в яких усі комп'ютери рівноправні) “Клієнт-сервер” (це мережі, в яких пристрої є або клієнтами, або серверами)

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Мережна топологія - це схема з'єднання пристроїв, що входять до складу мережі.

Слайд 9

Типи топологій: «зірка» - у мережі використовується спеціальний пристрій, через який до неї підключено всі інші пристрої. «шина» - усі пристрої послідовно підключено до одного кабелю – шини. «кільце» - пристрої послідовно з’єднано один з одним, останній пристрій підключено до першого. «сітка» (ієрархічне з’єднання) – кожен комп’ютер або пристрій з’єднано з одним або кількома пристроями мережі, іноді – з усіма.

Слайд 10

Слайд 11

Дані перед передаванням поділяються на невеликі порції, до яких додається керуюча інформація (адреси відправника й одержувача та порядковий номер порції). Порція даних разом із керуючою інформацією утворюють пакет. Пакети послідовно передаються мережею на комп’ютер-одержувач і збираються на ньому в правильному порядку.

Слайд 12

Правила, що визначають, як мають взаємодіяти пристрої мережі, називають мережними протоколами. Деякі з протоколів: Ethernet TCP/IP WAP Wi-Fi Bluetooth

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика