X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
причина і духовні складові...

Завантажити презентацію

причина і духовні складові...

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Позитивні емоції (задоволення, радість) Невизначені емоції (розгубленість, байдужість) Негативні емоції (горе, гнів)

Слайд 2

Якщо у тебе поганий настрій, спробуй пригадати приємну подію; З’ясуй причину свого емоційного стану; Звернися за допомогою до друзів, батьків або близьких; Не тримай в собі негативні почуття; Спробуй пожартувати над собою, скажи: “Це не варте мого здоров’я”.

Слайд 3

Не соромся своїх почуттів; Не бійся сказати про те, що ти відчуваєш, що тебе хвилює; Говори про свої почуття від власного імені, використовуючи займенник “Я”

Слайд 4

Навчитися уважно слухати друга; Правильно розуміти почуття друга, не боятися перепитати його; Слухати друга зі співчуттям, розумінням.

Слайд 5

Позитивні риси Негативні риси Добрий Злий Приємний Злопам’ятний Відкритий Жадібний Лагідний Заздрісний Чесний Брехливий

Слайд 6

Тютюновий дим містить багато шкідливих речовин, які отруюють людину. Під впливом диму у курців жовтіють зуби, змінюється голос. Вони часто кашляють, у них збільшується виділення слини. У накурених кімнатах діти сплять дуже неспокійно. Вони стають млявими, дратівливими, втрачають апетит.

Слайд 7

Алкоголь негативно впливає на дітей, гальмує їх ріст і розвиток. Дитина, яка випила навіть пива, не контролює свої дії. Згодом відчувається погіршення самопочуття, головний біль, нудота. Погіршується самопочуття, пам’ять, характер. Дуже швидко діти стають залежними від алкоголю.

Слайд 8

Наркотичні речовини швидко руйнують здоров’я. Під впливом наркотиків знищується неповторна особистість: людина не контролює свої емоції, втрачає волю. У дітей навіть після одноразового їх вживання може виникнути непереборна залежність від отрути. Будь обережним у компаніях, на вулиці, з незнайомцями!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)