X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електричне коло та його складові

Завантажити презентацію

Електричне коло та його складові

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Електричне коло та його складові

Слайд 2

Основні елементи електричного кола гальванічний елемент або акумулятор батарея елементів або акумуляторів з’єднання проводів перетин проводів затискачі для під’єднання приладу

Слайд 3

Основні елементи електричного кола ключ електрична лампа резистор електричний дзвінок плавкий запобіжник нагрівальний елемент Умовне позначення елемента електричного кола Назва елемента електричного кола

Слайд 4

Модель найпростішого електричного пристрою. Клеми

Слайд 5

Задача 1 Накресліть схему з’єднання батарейки, двох лампочок і ключа в коло, в якому вмикання та вимикання лампочок здійснюється одним ключем.

Слайд 6

Задача 2 Накресліть схему з’єднання батарейки, двох лампочок і двох ключів у коло, в якому кожна з лампочок вмикається та вимикається незалежно одна від одної.

Слайд 7

Задача 3 Накресліть схему з’єднання батарейки, двох лампочок і трьох ключів у коло, в якому кожною з лампочок керує свій ключ, а розмикання третього ключа приводить до вимикання обох лампочок.

Слайд 8

Задача 4 Накресліть схему з’єднання батарейки, лампочки, дзвінка й двох ключів. Лампочка вмикається щоразу, коли дзвонить дзвінок, але може працювати й у випадку, коли дзвінок вимкнений.

Слайд 9

Задача 5 Накресліть схему з’єднання батарейки, двох вимикачів і одного дзвінка, при якій подзвонити можна було б із двох різних місць. Де на практиці можна використовувати таку схему?

Слайд 10

Домашнє завдання Задача 4.15. Накресліть принципову схему електричного кола, зображеного на рисунку. Укажіть на схемі напрямок струму в колі. Розв’язати задачі за посібником:

Слайд 11

Домашнє завдання Задача 4.41. Як потрібно під’єднати до гальванічного елемента дві лампочки й два ключі, щоб в разі замикання хоча б одного ключа одночасно загорялися обидві лампочки? Накресліть відповідну схему. Задача 4.38. Накресліть схему під’єднання двох лампочок до джерела струму так, щоб перегоряння однієї не вплинуло на роботу іншої. Творче завдання. Придумати пристрій (і накреслити відповідну схему), щоб у разі відкривання вхідних дверей в одній з кімнат загорялася сигнальна лампочка.

Слайд 12

Дякую за увагу!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика